Technický špecialista - vykurovanie/ chladenie/ obnoviteľné zdroje

Viessmann, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacK ohodnoteniu patria ešte 13. a 14. plat (v prípade splnenia plánu).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou najväčšej zmeny v energetike, aká sa kedy udiala?
Zaujíma ťa oblasť alternatívnych zdrojov energie?
Budeš sa aktívne podielať na tvorbe technických riešení, objednávok a cenových ponúk, aktívne komunikovať s našimi partnermi.
A hlavne, naučíš sa veľa o tepelnej technike a obnoviteľných zdrojoch energie.

- práca v zahraničnej nadnárodnej firme/ líder na trhu
- systém pravidelných školení
- jazykové kurzy
- teambuildingy
- zamestnanecké zľavy
- Multisport karta
- parkovanie/ dostupnosť MHD

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vykurovacia a regulačná technika, TPB, TZB, obnoviteľné zdroje energie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota vzdelávať sa
- zmysel pre detail
- dobré komunikačné schopnosti

Sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti vykurovacej techniky, chladenia a obnoviteľných zdrojov. Všetko čo robíme, robíme s ohľadom na ochranu životného prostredia. Naším mottom je: "Vytvárame obytný priestor pre budúce generácie!"

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4100079  Dátum zverejnenia: 4.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac