Junior operátor CNC strojov aj bez praxe

VIENA INTERNATIONAL, s.r.o.

Miesto práce
Kračiny, Martin
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacPočas vzdelávania sa mzda pohybuje v rozmedzí 900 - 1200€ /mesiac. Po skončení vzdelávania do 2000€ príp. viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skončili ste školu a ešte nemáte prácu? Nechajte sa vyučiť za CNC technika! Sústruženie, frézovanie a programovanie na najvyššej úrovni s následnou zárukou špičkovej práce vo výrobe.

Na čo sa u nás môžeš tešiť? Čo ti vieme zabezpečiť?
- stabilné pracovné miesto
- vhodné pracovné podmienky
- možnosť odborného a kariérneho rastu
- v rámci kultúry, zábavy a športu poriadame vianočné večierky, deň otvorených dverí, deň
detí, spoločné turistické výstupy a iné podujatia
- obedy za 1,65€
- počas roka vitamínové balíčky
- letný a vianočný finančný príspevok

Pracovná pozícia je vhodná pre čerstvých absolventov škôl zameraných na strojársku výrobu, pretože práca začína v našom učňovskom stredisku.
Ďakujeme všetkým o prejavený záujem. Neváhajte a pošlite nám životopis, radi sa stretneme a dohodneme budúcu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- technické myslenie
- zodpovedný prístup k práci
- chuť sa vzdelávať

VIENA INTERNATIONAL je moderným strojárskym podnikom so špecializáciou na výrobu presných strojových komponentov v malých a stredných sériách. Cieľovými trhmi sú medicínsky, elektronický, spotrebný, potravinársky a automobilový priemysel. Od roku 2001 sme členom rakúskej skupiny REJLEK Metal & Plastics Group.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Gulassová
E-mail: poslať životopis
ID: 4326332  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac