Logo VIDRA a spol. s.r.o.

Marketingový referent

VIDRA a spol. s.r.o.

Miesto práce
Štrková 8, Žilina
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 100 - 1 600 EUR/mesiac1 100 až 1 600 € (základná mzda a mesačné odmeny) • v priebehu roka sú vyplácané ďalšie motivačné odmeny za plnenie cieľov, úspešné vedenie pridelených projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávanie marketingovej činnosti v súlade so strategickými a čiastkovými cieľmi spoločnosti

• Spracovanie a vyhodnotenie štatistík a dát (Google Analytics) potrebných na analyzovanie segmentov trhu

• Vykonávanie prieskumu trhu

• Na základe analýzy dát pripravovanie marketingových stratégii, plánov a podpory

• Spravovanie webstránok a sociálnych sietí spoločnosti

• Spolupráca s tímom na príprave informačných a propagačných materiálov k predávaným produktom a novinkám

• Plnenie úloh a cieľov s dôrazom na ich kvalitu a včasnosť

Do našej zabehnutej firmy, ktorá je viac ako tridsať rokov na trhu, hľadáme proaktívneho a cieľavedomého marketingového pracovníka, ktorý ma silné zručnosti pre prácu s dátami a optimalizáciu webstránok. Tak isto hľadáme kreatívneho a vysoko kooperatívneho pracovníka s výnimočnými komunikačnými schopnosťami a profesionálnou prezentáciou, ktorý bude vedieť efektívne prezentovať svoje nápady tykajúce sa tvorby marketingových kampaní a stratégii. V neposlednom rade hľadáme jednotlivca, ktorý bude mať neustálu chuť profesionálne rásť a vzdelávať sa.

Ak si myslíte, že spĺňate všetky vyššie uvedené kritéria, tak táto pozícia môže byt práve pre vás! Ako marketingový pracovník budete mať možnosť tvoriť a spravovať webstránky na základe analýzy dát. V druhom rade budete mať možnosť pracovať na projektoch, kde budete môcť využiť vašu kreativitu na tvorenie emailových kampaní a kampaní na sociálne siete. Plus, budete mať možnosť pracovať na svojom profesionálnom rozvoji vďaka rôznym školeniam, ktoré vám budú poskytnuté počas vašej práce vo VIDRA a spol. V neposlednom rade, ako je už vyššie spomenuté, budete nenahraditeľnou súčasťou zabehnutého tímu, v ktorom bude vždy kooperatívnosť, profesionalita a kolegiálnosť na prvom mieste.

Ak vás tento inzerát zaujal, neváhajte poslať váš životopis a tak isto vám s radosťou odpovieme na vaše prípadné otázky.

Finančné výhody:

• Výkonnostné a jednorazové odmeny počas roka

• Mimoriadne odmeny za zvýšenú aktivitu a zlepšovacie návrhy

• Zamestnanecké zľavy na dodávaný tovar

Firemná kultúra:

• Práca v stabilnej, etablovanej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

• Tímová práca a vzájomná pomoc

Vzdelávanie a rozvoj:

• Možnosť osobnostného rastu, expert v danej oblasti

• Možnosť kariérneho postupu

• Certifikácia a odborné školenia

• Interné vzdelávanie a mentoring

• Firemná knižnica s odbornými titulmi

Zdravie a zdravý životný štýl:

• Nadštandardná zdravotná prehliadka

• Vitamínový program

• Med z vlastnej včelnice

Ďalšie firemné benefity nájdete na našom webe www.vidra.sk

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu, prosím zašlite nám váš životopis na emailovú adresu uvedenú na konci inzerátu. Následne vám pošleme k vyplneniu a spracovaniu dotazníkom s úlohou.

Životopis – životopis musí byť zaslaný s prehľadom pracovnej a akademickej minulosti. Životopis bude ohodnotený v rámci uvedených faktových dôkazov (napr. predošlé zamestnanie). Životopis musí obsahovať referencie na možné overenie faktových dôkazov. Životopis bude použitý na zaradenie uchádzačov do užšieho výberu.

Dotazník – uchádzači musia zaslať životopis s vyplneným dotazníkom, ktorý sa bude orientovať na prezentáciu základných požadovaných kritérií (napr. Uveďte príklad, kedy ste použili tímové schopnosti).

Úloha - uchádzači musia spracovať predloženú úlohu (zadanie bude poslané keď obdržíme životopis), ktorej výsledok budú prezentovať počas pohovoru.

Interview – interview bude prebiehať ako posledná časť výberu, ktorá bude pozostávať z interview otázok (niektoré otázky môžu byť v angličtine), prezentácie vypracovanej úlohy a Microsoft cvičenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Požiadavky na zamestnanca: Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa v oblasti obchod alebo marketing alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou. Práca je vhodná pre absolventa.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google Analytics - Mierne pokročilý
Google AdWords - Mierne pokročilý
HTML - Mierne pokročilý
WordPress - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Analytické a strategické myslenie

• Silná miera kreativity

• Silné komunikačné vlastnosti s profesionálnou prezentáciou

• Silná proaktivita, cieľavedomosť a schopnosť samostatne efektívne pracovať

• Lojálnosť, spoľahlivosť, svedomitosť a silná zodpovednosť

• Silné tímové schopnosti, vedieť pracovať v tíme a mať vysokú mieru kooperatívnosti

• Neustála chuť sa profesionálne rozvíjať a vzdelávať

• Odolnosť, flexibilnosť a rýchla adaptácia na náhle zmeny

Spoločnosť VIDRA a spol. s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1993 a svojimi aktivitami sa zaradila medzi najdôležitejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok, dezinfekčných prostriedkov, laboratórnych pomôcok a pomôcok domácej starostlivosti na Slovensku.

Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť zdravotníckym zariadeniam komplexné dodávky špeciálneho zdravotníckeho materiálu s vysokou kvalitou za konkurenčné ceny.

Veľký dôraz kladieme na kvalitu distribuovaných výrobkov. Všetky výrobky majú príslušné certifikácie a sú riadne registrované na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv alebo na Centre pre chemické látky.

Naše poslanie vyjadrené mottom "Vždy pomôžeme" spočívajú v poctivosti, transparentnosti, pokore a v kvalitných službách zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Malíková
Tel.: +421415071011
E-mail: poslať životopis
ID: 4800660  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac