Referentka ekonomického oddelenia a sekretariátu

VIDRA a spol. s.r.o.

Miesto práce
Štrková, Žilina
Termín nástupu
dohodou
928 EUR/mesiac928 € HM + osobnostné ohodnotenie + výkonnostná odmena, priemerná hrubá mzda 1.240 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava účtovných dokladov a podkladov na mzdy pre externú účtovnú spoločnosť
- spracovanie dodávateľských faktúr - režijné v súlade s internými pravidlami spoločnosti
- príprava podkladov k fakturácií - réžia, vystavovanie faktúr
- vedenie pokladne, saldokonta, vystavovanie zápočtov
- obsluha e-Kasy
- zadávanie platobných príkazov, platieb v bankových systémoch
- práca s bankovými výpismi, párovanie platieb
- spracovanie cestovných náhrad
- vyhodnocovanie nákladových položiek
- evidencia a spracovanie dochádzky zamestnancov, stravných poukážok
- vedenie registratúry a archívu
- evidencia došlej a odoslanej pošty
- sekretárske práce
- komunikácia s oprávnenými inštitúciami (banka, pošta, DU, SP, ZP, ...)
- ostatná činnosť podľa pokynov nadriadeného a stanovených postupov

- základný plat + zaujímavé motivačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- práca v stabilnej spoločnosti
- zaškolenie
- pravidelné vzdelávanie
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšenie, prípadne na riešenie vzniknutých situácií

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Každý životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom iba uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomika/účtovníctvo - vítaná

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- lojálnosť, etické hodnoty, bezúhonnosť
- precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť a dôslednosť pri plnení pracovných úloh
- organizačné schopnosti, systematický štýl práce
- flexibilita
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- tímová práca

ĎALŠIE POŽIADAVKY:
- PODMIENKA - vzdelanie v odbore ekonomika/účtovníctvo
- znalosť rozpočtovníctva vítaná
- bydlisko: Žilina-blízke okolie

Spoločnosť VIDRA a spol. s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1993 a svojimi aktivitami sa zaradila medzi najdôležitejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok, dezinfekčných prostriedkov, laboratórnych pomôcok a pomôcok domácej starostlivosti na Slovensku.

Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť zdravotníckym zariadeniam komplexné dodávky špeciálneho zdravotníckeho materiálu s vysokou kvalitou za konkurenčné ceny.

Veľký dôraz kladieme na kvalitu distribuovaných výrobkov. Všetky výrobky majú príslušné certifikácie a sú riadne registrované na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv alebo na Centre pre chemické látky.

Naše poslanie vyjadrené mottom "Vždy pomôžeme" spočívajú v poctivosti, transparentnosti, pokore a v kvalitných službách zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4005498  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 928 EUR/mesiac