Asistent marketingového oddelenia

VIDRA a spol. s.r.o.

Miesto práce
Štrková, Žilina
Termín nástupu
02.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
832 € HM + osobnostné hodnotenie + výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie textov a fotografií do grafickej podoby pre on-line prostredie a tlačenú formu, písanie tematických PR článkov, spracovanie textov, grafických podkladov pre on-line prostredie a tlačenú formu
- zabezpečenie materiálov pre podporu predaja v elektronickej, aj tlačenej forme (grafika + tlač)
- vkladanie textov a grafiky na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, na Youtube, na weboch
- fotenie a natáčanie krátkych videí o produktoch
- vyhľadávanie dát na internete a ich spracovanie do Excelu, Powerpointu
- on-line prieskum a spracovanie výstupných dát
- udržiavanie firemnej identity na sociálnych sieťach
- príprava podkladov pre vyhodnocovanie marketingových kampaní
- spracovanie štatistík a ich vyhodnocovanie
- analýza reklamných aktivít konkurencie
- práca s databázami
- administratívna podpora, komunikácia a spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
- pomoc pri správe siete a firemného užívateľského SW
- realizácia marketingových kampaní a plánu

- základný plat + zaujímavé motivačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- práca v stabilnej spoločnosti
- zaškolenie
- pravidelné vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti.
Každý životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom iba uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- grafické cítenie, predstavivosť
- precíznosť
- spoľahlivosť
- chuť hľadať efektívnejšie riešenia
- chuť rozvíjať sa, učiť sa pracovať s novými nástrojmi
- kreativita
- flexibilita
- lojálnosť
- dobré komunikačné schopnosti
- tímový hráč
- odolnosť voči stresu

ĎALŠIE POŽIADAVKY:
- prax s grafickým programom Photoshop, Corel Draw alebo im podobným, prípadne znalosť Canva – ukážka vlastnej tvorby
- prax s fotením, natáčaním videa, prípadne s výsledným spracovaním videa
- prax s redakčným systémom WordPress alebo iným
- znalosť základov Excel a Powerpoint, základov html kódu
- znalosť základov Google Analytics a Google AdWords, prípadná prax s nastavením platených odkazov
- orientácia v správe a ochrane počítačových sietí a dát výhodou

Spoločnosť VIDRA a spol. s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1993 a svojimi aktivitami sa zaradila medzi najdôležitejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok, dezinfekčných prostriedkov, laboratórnych pomôcok a pomôcok domácej starostlivosti na Slovensku.

Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť zdravotníckym zariadeniam komplexné dodávky špeciálneho zdravotníckeho materiálu s vysokou kvalitou za konkurenčné ceny.

Veľký dôraz kladieme na kvalitu distribuovaných výrobkov. Všetky výrobky majú príslušné certifikácie a sú riadne registrované na Štátnom ústave pre kontrolu liečiv alebo na Centre pre chemické látky.

Naše poslanie vyjadrené mottom "Vždy pomôžeme" spočívajú v poctivosti, transparentnosti, pokore a v kvalitných službách zákazníkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3735567  Dátum zverejnenia: 9.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 832 € HM + osobnostné hodnotenie + výkonnostná odmena