Technical Sales specialist West Slovakia

Videojet Technologies Slovakia s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci rozširovania tímu hľadáme schopného kolegu / kolegyňu na pozíciu Technical Sales specialist pre oblasť západného Slovenska

Čo Vás čaká:
• Po nástupe do firmy sa môžete tešiť na rozsiahle, na mieru šité vstupné školenie
• B2B predaj nášho portfólia strojov pre priemyselné značenie
• Přesah práce do servisnej podpory
• Príprava ponúk pre klientov, organizácia stretnutí
• Získavanie nových klientov
• Účasť na veľtrhoch

Čo by ste mali vedieť a ovládať:
• Predchádzajúce skúsenosti na pozícii account managera / technical sales specialist
• Vzdelanie alebo pracovné skúsenosti z technického odvetvia sú výhodou
• Ochotu pravidelne cestovať po určenom regióne
• Výborné komunikačné zručnosti, plynulá znalosť angličtiny
• Záujem o súčasné technológie
• Určovanie si priority a samostatná práca
• Počúvať zákazníka a porozumieť jeho potrebám
• Znalosť CRM (ideálne SalesForce) je výhodou

Čo ponúkame:
• Atraktívna fixná mzda + variabilná zložka mzdy
• Stravenkový paušál
• 3 dni sickdays
• Osobný počítač, telefón, služebné vozidlo s možnosťou využitia na súkromné účely
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Jazykové kurzy, pravidelné tímové akcie
• Možnosť kariérneho rastu, vzdelávací program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Videojet Technologies je globálnym lídrom v oblasti identifikácie výrobkov, ktorý poskytuje inovatívne riešenia kódovania a značenia, čím zákazníkom pomáha zaistiť bezpečnosť výrobkov a zvýšiť ich produktivitu
ID: 4472034  Dátum zverejnenia: 24.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac