Pracovník stávkovej kancelárie

Victory Tip s.r.o.

Miesto práce
Šúrovce, Krakovská 2, Trnavský kraj, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stávková spoločnosť VICTORY TIP, s.r.o. hľadá pracovníka stávkovej kancelárie na pobočku v Šúrovciach. Náplňou práce je prijímanie kurzových stávok - prijímanie vkladov, vyplácanie výhier, aktualizácia násteniek, prijímanie stávok v lotériách TIPOS-u, predaj cigariet a tlačovín. Uchádzač by mal mať základné znalosti s ovládaním PC, skúsenosti s registračnou pokladňou vítané . Uprednostňujeme invalidného/starobného dôchodcu, prípadne študenta, nakoľko pracovná pozícia nie je na plný úväzok.

flexibilný pracovný čas podľa dohody s vedúcim pobočky
práca v spoločnosti, ktorá je na trhu 26 rokov

Stávková kancelária Victory Tip sa zaoberá prevádzkovaním kurzových stávok.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

základné znalosti PC
bezúhonnosť - pracovník je zodpovedný za hotovosť na pobočke

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kollárova 7
91700 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Pekarčík
Tel.: 0948 502 391, 0948 502 392
E-mail: poslať životopis
ID: 3236687   Dátum zverejnenia: 8.11.2017