Pracovník stávkovej kancelárie

Victory Tip s.r.o.

Miesto práce
Šúrovce, Krakovská 2, Trnavský kraj, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
4 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stávková spoločnosť VICTORY TIP, s.r.o. hľadá pracovníka stávkovej kancelárie na pobočku v Šúrovciach. Náplňou práce je prijímanie kurzových stávok - prijímanie vkladov, vyplácanie výhier, aktualizácia násteniek, prijímanie stávok v lotériách TIPOS-u, predaj cigariet a tlačovín. Uchádzač by mal mať základné znalosti s ovládaním PC, skúsenosti s registračnou pokladňou vítané . Uprednostňujeme invalidného/starobného dôchodcu, prípadne študenta, nakoľko pracovná pozícia nie je na plný úväzok.

flexibilný pracovný čas podľa dohody s vedúcim pobočky
práca v spoločnosti, ktorá je na trhu 26 rokov

Stávková kancelária Victory Tip sa zaoberá prevádzkovaním kurzových stávok.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

základné znalosti PC
bezúhonnosť - pracovník je zodpovedný za hotovosť na pobočke

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kollárova 7
91700 Trnava
ID: 3236687   Dátum zverejnenia: 8.11.2017