Logo VICTORY REALITY & Invest s.r.o.

Aktívny realitný špecialista pre zabehnutú realitnú kanceláriu

VICTORY REALITY & Invest s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacViac o odmenách a bonusoch sa dozviete na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho Realitného Makléra, ktorý sa chce pripojiť k nášmu tímu. Ak máte vášeň pre realitný trh a túžite po neobmedzených príležitostiach a motivujúcich odmenách, táto pracovná pozícia je práve pre vás!

Ako Realitný Maklér budete mať slobodu riadiť svoje vlastné pracovné tempo a vybudovať si vlastné portfólio klientov. Vaša odmena bude založená na províznom systéme, kde získate odmenu za každý úspešne zrealizovaný obchod. S naším motivujúcim províznym systémom a atraktívnymi bonusmi, vaše odmeny nebudú mať žiadne obmedzenia.

Pracovať ako Realitný Maklér je výzvou, ale ponúka aj nekonečné možnosti. Budete mať prístup k širokej škále nehnuteľností na predaj a prenájom na celom Slovensku. Vašou úlohou bude nájsť najlepšie riešenie pre našich klientov, pomáhať im s ich realitnými potrebami a dosahovať úspechy.

Ak ste energický a sebavedomý človek so skvelými komunikačnými schopnosťami a schopnosťou budovať dlhodobé vzťahy s klientmi, táto pozícia je pre vás. Budete mať príležitosť pracovať s rozmanitou klientelou a vytvárať si vlastnú sieť kontaktov v realitnom odvetví.

čo to obnáša ?

- komunikácia s klientmi (osobne, telefonicky, mailom) a organizácia stretnutí
- aktívne vyhľadávanie a obhliadka nehnuteľností
- práca s realitným systémom a spracovanie realitnej inzercie
- jednania s advokátom, notárom, bankami a znalcom a katastrálnym úradom
- stretnutia členov tímu
- príprava, inzercia a obhliadky nehnuteľností so záujemcami
- profesionálny prístup ku klientovi

Pridajte sa k nášmu tímu a začnite svoju cestu k úspechu ako Realitný Maklér na Slovensku. Ponúkame vám významnú príležitosť rásť, neobmedzený potenciál a motivujúce odmeny, vrátane atraktívnych bonusov. Buďte tvorcami svojho úspechu a naplňte svoje ambície v rámci realitného trhu.

- flexibilita pracovného času
- motivačné finančné ohodnotenie
- vlastný systém vzdelávania
- marketingová podpora
- mladý a dynamický kolektív
- Firma pôsobiaca na Českom a Slovenskom trhu

Ak sa cítite pripravení pre túto výzvu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes! Tešíme sa na to, že vás privítame v našom tíme Realitných Maklérov a spoločne dosiahneme skvelé výsledky.

Svoj životopis s fotografiou a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na [email protected]
Výberové konanie sa koná formou osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj, manažment, psychológia, ekonomika, financie, matematika, komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft World - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj, call centrum, reality, financie, obchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- bezchybný pravopis
- strategické myslenie a orientácia v meste
- samostatná a systematická práca
- zodpovednosť, ambicióznosť, presnosť, dochvíľnosť a tímovosť
- bezúhonnosť

Realitná kancelária VICTORY REALITY & Invest s.r.o. je na trhu od roku 2013. Sme profesionálna realitná kancelária zastupujúca klientov v realitných obchodoch s kompletným servisom pri predaji a prenájme nehnuteľnosti. Máme zastúpenie na slovenskom, českom i chorvátskom trhu so sídlom spoločnosti v Banskej Bystrici. Spokojnosť klientov je u nás na prvom mieste, o čom svedčia desiatky pozitívnych referencií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Frnda
Tel.: +421915700760
E-mail: poslať životopis
ID: 4831003  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac