Kvetinár/ka, aranžér/ka

VICTOR, s.r.o.

Miesto práce
Vladimíra Clementisa, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále rastieme, preto hľadáme do nášho týmu kvetinára/ku, aranžéra/ku.
Pracujte v atraktívnom prostredí kvetinárstva VICTOR s dlhoročnou tradíciou.

Ako bude vyzerať váš pracovný deň na našej prevádzke?

- viazanie kytíc, starostlivosť o rezané a črepníkové kvety
- predaj sortimentu zákazníkom, práca s pokladňou
- správna prezentácia tovaru na predajni
- sezónna úprava predajne
- starostlivosť o predajňu, cenovky, sledovanie zásob, príprava objednávok

- istota stabilnej a dlhodobej práce na TPP
- gastro lístky
- pravidelné školenia od senior floristov
- kompletne hradené školenie zamestnávateľom vo floristickej škole
- príplatky za sviatky a víkendy
- zľavy na produktoch pre zamestnancov
- špeciálne odmeny pri prekročení výsledkov
- skvelý team, ktorý vie počúvať, poradiť aj naučiť
- rodinná atmosféra
- sme otvorení absolventom, prípadne záujemcom/záujemkyniam, ktorí ako floristi nepracovali, ale majú vzťah ku kvetom - zaučíme Vás

Bližšie informácie získate telefonicky a na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

komunikatívnosť, základné znalosti s PC a pokladňou, vzťah ku kvetom, prax v aranžovaní a viazaní kytíc výhodou.

Značka VICTOR v súčasnosti predstavuje stabilnú a silnú kvetinársku firmu so sídlom v Poprade a pobočkami po Slovensku. Od svojho vzniku v roku 1992 postupne rozšírila svoju obchodnú činnosť z maloobchodnej prevádzky na obchodný reťazec špičkovej kvality s priamym dovozom kvetín a rastlín zo všetkých kútov sveta.

V súčasnej dobe má firma 36 maloobchodných predajní a veľkoobchod kvetín. Kvetiny a rastliny dovážame priamo z holandskej kvetinovej burzy a od licencovaných záhradníctiev v Poľsku, kde sú pestované vybrané odrody holandských šľachtiteľov.

Zakladateľom firmy kvety VICTOR je dipl. Ing. Viktor Hrobák. Vďaka širokému sortimentu dovážaného tovaru a jeho vysokej kvalite máme stálu pozíciu na slovenskom trhu. Na prepravu používame vlastný vozový park, ktorý slúži na medzinárodnú a vnútroštátnu autodopravu.

Dnes, s využitím doterajších skúseností, spojených so stabilnými kľúčovými pracovníkmi, dokážeme garantovať vysokú kvalitu nášho tovaru. Firma v súčasnosti zamestnáva viac ako 100 pracovníkov. Prvoradou snahou našej firmy je, aby všetky služby, ktoré poskytujeme naplnili očakávanie zákazníka.

Firma sa delí na divízie:
Veľkoobchod
Maloobchod
A má založenú spoločnosť VICTOR s.r.o. – ktorá spravuje a vedie vzdelávacie aktivity floristickej školy.
ID: 3941816  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac