Operátor výrobnej linky

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha výrobných liniek - poloautomatické zariadenia
- Zodpovednosť za množstvo a kvalitu prevedenej práce, čistotu a poriadok
- Dodržiavanie výrobných postupov, výrobných príkazov, BOZP noriem a ostatných interných predpisov organizácie
- Práca v nepretržitej prevádzke, 12 hod. zmenový cyklus (krátky a dlhý týždeň)
Práca je vhodná iba pre mužov vzhľadom na bremená

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat 602€ + 100€ bonus (plus príplatky podľa zákona cca 200€ - podľa odpracovaných hodín)

- autobus zadarmo z obcí: Komárno, Nová Stráž, Čalovec, Kameničná, Zlatná na Ostrove, Okoličná na Ostrove, Veľký Meder, Zemianska Olča, Bodza, Tôň, Trávnik, Číčov, Klížska Nemá,
- iné smery: príspevok na dochádzku,
- motivujúci bonusový systém,
- možnosť karierného a profesijného rastu,
- školenia a tréningy (VZV, angličtina atď.),
- firemné akcie,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- 12 hodinové zmeny, rozdelené na krátky a dlhý týždeň (2 a 5 dní).

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o našu inzerovanú pracovnú ponuku, avšak z organizačných dôvodov kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor do spoločnosti Vicente Torns Slovakia,a.s. Termíny výberových konaní budú oznámené telefonicky alebo e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dynamická a flexibilná osobnosť s chuťou pracovať,
- skúsenosti s prácou v nepretržitej prevádzke,
- dobrý zdravotný stav,
- zodpovedný prístup k práci,
- ochota pracovať nadčas, ochota ďalej sa vzdelávať.

VICENTE TORNS je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá s výrobou medených a hliníkových vodičov pre rôzne sektory (energetika, automobilový priemysel, elektrický priemysel...). Spoločnosť bola založená v roku 1924 v Španielsku.
VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s. so sídlom vo Veľkých Kosihách (okres KN), sa zaoberá s výrobou neizolovaných a izolovaných vodičov, využíva technológií ťahania drôtu za studena, extrudáciou a jeho povrchovou izoláciou lakovaním a papierom. Podnik pracuje v danej lokalite od roku 2007.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s.
Športová 348
946 21 Veľké Kosihy

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Henrietta Kovács
Tel.: +421905527401
E-mail: poslať životopis
ID: 947166   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 602€ + 100€ bonus (plus príplatky podľa zákona cca 200€ - podľa odpracovaných hodín)