Referent ochrany životného postredia

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa dokumentácie
- odpadové hospodárstvo
- udržiavanie systému ISO 14001
- pravidelené kontroly spolu s BOZP a PO technikom
- výkon školení zamestnancov v oblasti environmentu
- vykonávanie tzv. Clean and order auditov na pracoviskách
- pravidelná komunikácia s orgánmi štátnej správy (OÚ, RÚVZ, SIŽP)
- príprava a predkladanie mesačných, štvrťročných a ročných správ a hlásení v oblasti ŽP
- aplikácia všetkých relevantných právnych predpisov z oblasti životného prostredia
- príprava stavebných konaní
- riadenie agendy týkajúcej sa ŽP – emisie, hluk, rizikové pracovné prostredie
- podpora environmentálnych aktivít a projektov vo firme

Skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou vo výrobe a v obchode s Cu a Al vodičmi pre elektrotechnický a automobilový priemysel, sebarealizácia, uplatnenie kreatívnych prístupov k riešeniu problémov.
Možnosť kariérneho rastu
Príspevok na cestovné, alebo firemný autobus
Firemné akcie
Bonusový systém
Príspevok pri narodení dieťaťa

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodná aj pre študenta VŠ (počas zaučacej doby)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

environmentalistiky
1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Špecialista životného prostredia,dynamická, flexibilná, zodpovedná osobnosť s výbornými komunikačnými schopnosťami, proaktívna, výborné manažérske zručnosti, precízna so zmyslom pre zodpovednosť, detail.
Znalosť anglického jazyka je podmienkou, španielsky jazyk je vítaný!

VICENTE TORNS je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medených a hliníkových vodičov pre rôzne sektory (energetika, automobilový priemysel, elektrický priemysel...). Spoločnosť bola založená v roku 1924 v Španielsku.
VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s. so sídlom vo Veľkých kosihách (okres KN), sa zaoberá výrobou neizolovaných a izolovaných vodičov pri využití technológií ťahania drôtu za studena, extrudáciou a jeho povrchovou izoláciou lakovaním a papierom. Podnik pracuje v danej lokalite od roku 2007.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Športová 348
946 21 Veľké Kosihy

Kontakt

ID: 749949   Dátum zverejnenia: 30.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800