Špecialista životného postredia

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacnástupný plat 1000€ + mesačný bonus 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa dokumentácie
- odpadové hospodárstvo
- udržiavanie systému ISO 14001
- pravidelené kontroly spolu s BOZP a PO technikom
- výkon školení zamestnancov v oblasti environmentu
- vykonávanie tzv. Clean and order auditov na pracoviskách
- pravidelná komunikácia s orgánmi štátnej správy (OÚ, RÚVZ, SIŽP)
- príprava a predkladanie mesačných, štvrťročných a ročných správ a hlásení v oblasti ŽP
- aplikácia všetkých relevantných právnych predpisov z oblasti životného prostredia
- príprava stavebných konaní
- riadenie agendy týkajúcej sa ŽP – emisie, hluk, rizikové pracovné prostredie
- podpora environmentálnych aktivít a projektov vo firme

- Skúsenosti v medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou vo výrobe a v obchode s Cu a Al vodičmi pre elektrotechnický a automobilový priemysel
- Sebarealizácia, uplatnenie kreatívnych prístupov pri riešení problémov
- Možnosť odborného rastu
- Príspevok na cestovné alebo firemný autobus
- Firemné akcie
- Mesačný bonus
- Príspevok pri narodení dieťaťa

Váš životopis posielajte v slovenskom aj v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na podobnej pozícii,
- dynamická, flexibilná, zodpovedná osobnosť s výbornými komunikačnými schopnosťami,
- proaktívny prístup k práci, precíznosť so zmyslom pre detail,
- znalosť anglického a maďarského jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou,
- znalosť španielskeho jazyka je výhodou

VICENTE TORNS je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá s výrobou medených a hliníkových vodičov pre rôzne sektory (energetika, automobilový priemysel, elektrický priemysel atď.). Spoločnosť bola založená v roku 1924 v Španielsku, vo Veľkých Kosihách pôsobí od roku 2007. VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s. sa zaoberá s výrobou neizolovaných a izolovaných vodičov, využíva technológiu ťahania drôtu za studena, extrudáciou a jeho povrchovou izoláciou lakovaním a papierom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Športová 348
946 21 Veľké Kosihy

Kontakt

ID: 749949  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac