Účtovník / Mzdový účtovník

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat 1300€ + 100€ bonus mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovanie miezd zamestnancov
  • spracovanie mesačných, štvrťročných a ročných štatistík
  • účtovanie došlých a odoslaných faktúr
  • evidovanie a tvorba podkladov pre daňové priznanie k DPH
  • elektronické odoslanie výkazov DPH
  • spracovanie kontrolných a súhrnných výkazov
  • usporiadanie faktúr a dobropisov podľa požiadaviek
  • archivácia, vedenie majetku, inventarizácia

  • príspevok na dochádzku
  • mesačný bonus
  • možnosť profesijného rastu
  • školenia a tréningy (VZV, angličtina atď.)
  • firemné akcie
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • práca v príjemnom kolektíve
  • flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, zasielajte životopis v slovenskom jazyku.

Na základe Vášho životopisu posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou ekonomického smeru, resp. vysokoškolské 1. stupňa
  • skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky
  • ovládanie anglického alebo španielskeho jazyka na komunikatívnej úrovni
  • praktická znalosť MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • zmysel pre detail, presnosť, samostatnosť
  • vodičský preukaz B

Vicente Torns Group je nadnárodná spoločnosť, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a komercializácii medených a hliníkových produktov pre elektrotechnický sektor.
Spoločnosť bola založená v roku 1924 a má sídlo v Rubí (Barcelona, Španielsko). Skupina je prítomná v štyroch krajinách s výrobnými závodmi a distribučnými skladmi. Od začiatku sa skupina snažila ponúknuť svojim zákazníkom najlepšie riešenie s flexibilitou, efektívnosťou, podnikateľským duchom a odhodlaním.
Skupina Vicente Torns má 404 zamestnancov, z toho 130 na Slovensku.
Vicente Torns Slovakia a.s. vznikla v roku 2007 ako druhá priemyselná jednotka skupiny s cieľom priblížiť sa svojim hlavným zákazníkom (Siemens, ABB, Hitachi). Výrobný závod na Slovensku je zameraný na výrobu smaltovaných vodičov s rôznym využitím, od najmenšieho motora vo Vašej kuchyni až po veľké veterné mlyny na mori.
Našou víziou je ponúknuť ekologickejšie riešenie energetických požiadaviek budúcnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ramona Libai
Tel.: +421917910292
E-mail: poslať životopis
ID: 3650533  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat 1300€ + 100€ bonus mesačne