Upratovač výrobných hál

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Športová 348, 946 21 Veľké Kosihy, Komárno
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné a upratovacie práce, čistenie výrobných hál a spoločných priestorov - zamätanie a umývanie podlahy čistiacim strojom, vyprázdňovanie odpadových nádob.

- príspevok na cestovné alebo firemný autobus (Komárno, Nová Stráž, Zlatná na Ostrove, Okoličná na Ostrove)
- firemné akcie
- možnosť kariérneho postupu
- bonusový systém
- príspevok pri narodení dieťaťa
- osobný prístup
- lekcie anglického jazyka

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o našu inzerovanú pracovnú ponuku, avšak z organizačných dôvodov kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor do spoločnosti Vicente Torns Slovakia,a.s. termíny výberových konaní budú oznámené telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.2.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

VICENTE TORNS GROUP (TORNS ENTERPRISES S.L.) is a family-owned group with international projection, devoted to the research, development, production and commercialization of copper ETP, OF and aluminium 1370 products for different sectors (energy, automotive, construction, infrastructures…).
The mother company was established in 1924 and has its headquarters in Rubí (Barcelona, Spain). It operates in several countries with different production and distribution centers.
Its large experience in the sector together with continuous adoption of new technologies in its production processes guarantees efficient answers to customers needs.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Športová 348
946 21 Veľké Kosihy

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Csóka
Tel.: 0357902836
E-mail: poslať životopis
ID: 3284076   Dátum zverejnenia: 11.1.2018