Részlegvezető

Vicente Torns Slovakia, a.s.

A munkavégzés helye
Nagykeszi
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
ASAP
Bérfeltételek (bruttó)
1000 + 300 eur bonusz, plusz egyéb juttatások 80-150 eruró értékben

Érdekelnek a félig automatizált gépek és a beállításuk? Megfelel a 12 órás műszak hosszú és rövid hetek váltakozásával (az egyik héten 5, a másikon 2 munkanappal)?Érdekel, hogy hogyan működik a réz és aluminíum kábelek megmunkálása/folyamata, amit aztán az energetikai iparban hasznosítanak? Felelősségteljes és önálló vagy?

Cégünk a lakkozó részleg tevékenységéért felelős személyt kers, akinek fő feladatkörei:
  • a termelés irányítása és összehangolása a szükséges mennyiségben és minőségben,
  • a termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése
  • az irányítása alá tartozó dolgozók tevékenységének felügyelete
  • feladatok kiosztása és követése,
  • a műszakok előkészítése
  • túlórák önálló szervezése

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Utazási hozzájárulás, vagy céges autóbusz
  • Motivációs bónusz rendszer
  • Karrierépítés
  • Hozzájárulás gyermek születésekor
  • Iskolázások a cég költségein (targonca vezetői, darukezelői...)

Információk a kiválasztási folyamatról

Emberek irányításában szerzett tapasztalat előnyt jelent

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Műszaki, technikai

Magyar nyelv - Középszint (B2) vagy Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy Szlovák nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Excel - Haladó
Microsoft Outlook - Haladó
Microsoft Word - Haladó

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Dinamikus és flexibilis, dolgozni vágyó, jó probléma megoldó készséggel és egészségi állapottal rendelkező kollégát keresünk, akinek nem jelent gondolt 12 órás műszakban dolgozni

A nagykeszi (Szlovákia, komáromi járás) székhelyű VICENTE TORNS SLOVAKIA a.s. a nemzetközi Vicente Torns csoport tagja, amit 1924 -ben alapítottak Spanyolországban. Szlovákiában 2007-ben alakult, réz és alumínium (izolált és nem izolált) vezetők/kábelek gyártásával foglalkozik, melyeket az energetikai, elektromos és autóiparban használnak fel.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

Kapcsolat

ID: 3264160  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 + 300 eur bonusz, plusz egyéb juttatások 80-150 eruró értékben