Prevádzkový elektrikár

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy, Komárno
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 (Plus príplatky podľa zákona 150-200 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti
- vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení
- operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach podľa pokynov
- vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov
- čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v zmysle dokumentácie
- navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov a výstražných tabuliek
- pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení,

príspevok na cestovné alebo firemný autobus
firemné akcie
skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti
možnosť kariérneho postupu
bonusový systém
príspevok pri narodení dieťaťa
osobný prístup
školenia na VZV, žeriavy a viazače bremien v našej réžii

Základný kurz o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 21, alebo §22 je požadovaný, § 23 je vítaný

Vopred ďakujeme za všetky nám zaslané životopisy, avšak odpovedať budeme len vybraným uchádzačom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor do spoločnosti Vicente Torns Slovakia,a.s. termíny výberových konaní budú oznámené telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

chuť pracovať, flexibilita, samostatnosť, zodpovedajúce vzdelanie a odborná spôsobilosť, skúsenosti na podobnej pozícii,trpezlivosť, pohotovosť

VICENTE TORNS je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou medených a hliníkových vodičov pre rôzne sektory (energetika, automobilový priemysel, elektrický priemysel...). Spoločnosť bola založená v roku 1924 v Španielsku.
VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s. so sídlom vo Veľkých kosihách (okres KN), sa zaoberá výrobou neizolovaných a izolovaných vodičov pri využití technológií ťahania drôtu za studena, extrudáciou a jeho povrchovou izoláciou lakovaním a papierom. Podnik pracuje v danej lokalite od roku 2007.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Športová 348
946 21 Veľké Kosihy

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Csóka
Tel.: +421357902836
E-mail: poslať životopis
ID: 3170302   Dátum zverejnenia: 25.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 (Plus príplatky podľa zákona 150-200 eur)