Technik kvality

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za skúšky potrebné na dodržanie štandardov kvality
- vypracovanie správ o kvalite podľa kritérií stanovených vedúcim oddelenia
- navrhovanie a realizácia zlepšení podľa stanovených štandardov kvality
- zabezpečovať, aby pracovníci výroby dodržiavali štandardy a požiadavky kvality (proces a produkt)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat 650€ + 100€ bonus (plus príplatky podľa zákona cca 150€ - podľa odpracovaných hodín)

- autobus zadarmo z obcí: Komárno, Nová Stráž, Čalovec, Kameničná, Zlatná na Ostrove, Okoličná na Ostrove, Veľký Meder, Zemianska Olča, Bodza, Tôň, Trávnik, Číčov, Klížska Nemá,
- iné smery: príspevok na dochádzku,
- motivujúci bonusový systém,
- možnosť karierného a profesijného rastu,
- školenia a tréningy (VZV, angličtina atď.),
- firemné akcie,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- 12 hodinové smeny, rozdelené na krátky a dlhý týždeň (2 a 5 dní).

V prípade záujmu, zasielajte životopis v slovenskom alebo maďarskom jazyku.

Na základe Vášho životopisu posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu. Budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zmyseľ pre detail a presnosť
• vysoké pracovné nasadenie
• skúsenosti s procesnou kvalitou rovnako aj s kvalitou produktov - výhodou
• skúsenosti na podobnej pozícii - výhodou
• výborné komunikačné schopnosti

VICENTE TORNS je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá s výrobou medených a hliníkových vodičov pre rôzne sektory (energetika, automobilový priemysel, elektrický priemysel...). Spoločnosť bola založená v roku 1924 v Španielsku.
VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s. so sídlom vo Veľkých Kosihách (okres KN), sa zaoberá s výrobou neizolovaných a izolovaných vodičov, využíva technológií ťahania drôtu za studena, extrudáciou a jeho povrchovou izoláciou lakovaním a papierom. Podnik pracuje v danej lokalite od roku 2007.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s.
Športová 348
946 21 Veľké Kosihy

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Henrietta Kovács
Tel.: +421905527401
E-mail: poslať životopis
ID: 1941434   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 650€ + 100€ bonus (plus príplatky podľa zákona cca 150€ - podľa odpracovaných hodín)