Nástrojár pre výrobné linky

Vicente Torns Slovakia, a.s.

Miesto práce
Veľké Kosihy
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za včasnú prípravu a zabezpečenie súčastí výrobných liniek podľa potreby produkcie
- celková starostlivosť, mechanická údržba a evidencia zverených súčastí
- spolupráca s dodávateľmi, vyhotovenie objednávok, analýza problémov, technická podpora produkcie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupný plat 700€ + 100€ bonus (plus príplatky podľa zákona)

- príspevok na cestovné
- motivujúci bonusový systém,
- možnosť karierného a profesijného rastu,
- školenia a tréningy (VZV, angličtina atď.),
- firemné akcie,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- práca na 2 zmeny.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovaní budú len uchádzači spĺňajúci výberové kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti na sústruhu, s obsluhou CNC linky - výhodou,
- technické myslenie,
- precíznosť, presnosť, dôslednosť, zmysel pre detail,
-pozitívny a proaktívny prístup k práci,
-tímový hráč, komunikatívnosť, flexibilita.

VICENTE TORNS je medzinárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá s výrobou medených a hliníkových vodičov pre rôzne sektory (energetika, automobilový priemysel, elektrický priemysel...). Spoločnosť bola založená v roku 1924 v Španielsku.
VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s. so sídlom vo Veľkých Kosihách (okres KN), sa zaoberá s výrobou neizolovaných a izolovaných vodičov, využíva technológií ťahania drôtu za studena, extrudáciou a jeho povrchovou izoláciou lakovaním a papierom. Podnik pracuje v danej lokalite od roku 2007.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s.
Športová 348
946 21 Veľké Kosihy

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Henrietta Kovács
Tel.: +421905527401
E-mail: poslať životopis
ID: 1088908   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 700€ + 100€ bonus (plus príplatky podľa zákona)