Reagujte bez životopisu

Záhradnícka firma vo Viedni hľadá záhradníka s praxou a znalosťami

VICENA Gartengestaltung & Gartenpflege (Dipl.-Ing. Lubomir Vicena)

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
marec
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac13. a 14. plat (netto mesacne okolo 1.500)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržby a realizácie záhrad, rez živých plotov, pokladanie trávnikov, výsadba, kosenie, strihanie, závlahové systémy...
drobne murárske práce ako chodníky, obrubníky, suché múriky....vítané
UBYTOVANIE NEPOSKYTUJEME, prosím iba seriózny záujemcovia

13- a 14-ty plat zo zákona, dobrý kolektív

Životopisy posielajte na: [email protected] alebo volajte na: 0043 699 1120 1219.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

záhradnícke práce - realizácie a údržby

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

murárske zručnosti vítané, flexibilita, vodič, priateľské vystupovanie, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč

Firma bola založená v roku 2015 vo Viedni a pôsobí v oblasti realizácie a údržby súkromných a firemných záhrad a objektov. Hovoríme po slovensky, nemecky a anglicky.
www.vicena.at

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4039558  Dátum zverejnenia: 25.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac