Regulatory Affairs Associate

VIATRIS

Miesto práce
Bottova 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac+ navýšenie základnej mzdy na základe skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť stať sa súčasťou skúseného tímu Regulatory, kde Vašimi hlavnými úlohami budú:
• Vykonávanie činností súvisiacich s registráciou liekov na Slovensku
• Príprava a podávanie žiadosti o registráciu, predĺženie registrácie a zmien v súlade s národnými a európskymi požiadavkami
• Príprava a aktualizácia registračnej dokumentácie
• Príprava a aktualizácia obalových materiálov
• Aktualizácia a udržiavanie interných databáz a systémov
• Komunikácia so ŠUKL a inými regulačnými úradmi ako aj s centrálnym Regulatory tímom
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami

Byť súčasťou stabilnej medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti
Priestor na odborný aj osobnostný rozvoj
Príjemná, moderná a ergonomická kancelária v SkyParku
Flexibilná pracovná doba - práca v office aj homeoffice
Dovolenka naviac, mobilný telefón aj na súkromné využitie, rozvoj, tréningy aj teambuilding

V prípade, že Vás pozícia zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prírodovedné, zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponúkame príležitosť pre odborný rozvoj,
ak máte chuť učiť sa a rásť, je toto tá správna voľba
Skúsenosti v oblasti regulatory sú vítané
Anglický jazyk je potrebný na komunikáciu s centrálnymi tímami a prekladanie do slovenčiny
Zmysel pre detail, trpezlivosť a chuť učiť sa určite u nás využijete

V spoločnosti VIATRIS nevnímame zdravotníctvo také, aké je, ale také, aké by mohlo byť. Konáme odvážne, aby sme využili našu jedinečnú pozíciu a stali sa zdrojom stability vo svete s meniacimi sa potrebami v zdravotníctve.

Viatris pomáha ľuďom po celom svete viesť šťastnejší život v každej etape života.

Dosahujeme to prostredníctvom:

• Prístup – Poskytovanie vysoko kvalitných dôveryhodných liekov bez ohľadu na geografickú lokalitu alebo okolnosti
• Líderstvo – Pokročilé udržateľné postupy a inovatívne riešenia s cieľom zlepšiť zdravotný stav pacienta; a
• Partnerstvo – Využívame našu súhrnnú expertízu a prinášame ľuďom produkty a služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4238276  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac