Area Sales Manager

VIANUTRA, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
Od 1 500 EUR/mesiacUvedená suma je informatívna,výška odmeny je v závislosti od výsledkov. Odmeňovanie je nastavené prostredníctvom provízneho systému dohodnutého pri spolupráci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získavanie B2B partnerov našich produktov, ale i firemných zákazníkov.
Starostlivosť o zákazníkov a B2B partnerov, ich pravidelné návštevy a zodpovednosť za výsledky predaja.
Objednávanie tovaru na základe potrieb zákazníkov.
Presadzovanie firemných obchodných cieľov vo zverenom regióne.
Sledovanie a vyhodnocovanie obchodných prílležitostí
Merchandising.
Z dôvodu výrazného rozšírenia našej pôsobnosti a portfólia v oblasti prírodných produktov a zdravotníckych produktov, hľadáme samostatného a spoľahlivého Obchodného manažéra.
Ponúkame samostatnú prácu s kvalitným portfóliom.
Spoločnosť pracuje online aj offline a preto uvítame adeptov aj so znalosťou práce v online priestore.

Skutočne atraktívny systém odmeňovania, možnosť získať úplne nový automobil na súkromné účely a mnoho iných finančných benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovné skúsenosti ako obchodný manažér sú výhodou.
Vynikajúce komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie a reprezentovanie spoločnosti.
Znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni (MS Office, Word, Powerpoint, Excel).
Skúsenosti s tvorbou predajných cieľov, prezentácií a ich realizácia.
Samostatnosť a zodpovednosť, ochota cestovať vo vybranom regióne.
Zodpovednosť a zvládanie stresových situácií, fexibilita, empatia, lojalita.
Vysoké pracovné nasadenie a motivácia pre osobný rast.

Spoločnosť VIANUTRA vznikla v roku 2017 a špecializuje sa na prírodné produkty svetovej kvality a terapeutické zariadenie. Všetky produkty VIANUTRA sú prírodné, bez akýchkoľvek chemikálií a neobsahujú ani žiadne alergény. Spoločnosť VIANUTRA úzko spolupracuje s tímom ďalších odborníkov, ktorí spolu s akreditovanými laboratóriami presne nastavujú zloženie jednotlivých produktov. Portfólio spoločnosti VIANUTRA tvoria špeciálne produkty pre mužov, ženy aj deti, pre športovcov, ale aj na podporu pohybového aparátu, vlasov, nechtov a pokožky či protistresové prípravky, ktoré sú zväčša v tekutej forme.
ID: 3655516  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac