Realitný maklér s fixným platom

Vianema s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
29.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie a akvizícia obchodných príležitostí
• Sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľností
• Plánovanie obchodných stretnutí
• Komunikácia a vyjednávanie obchodných podmienok
• Prezentácia nehnuteľností a obhliadky s klientmi
• Sprevádzanie klienta počas celého procesu predaja

• Okrem fixného platu aj zaujímavý systém ďalších benefitov
• Flexibilnú pracovnú dobu
• Nenáročnú prácu v príjemnom a pokojnom prostredí
• Pitný režim
• Osobnú a odbornú pomoc manažéra pri zaučení
• Právnu a marketingovú podporu
• Hypotekárneho špecialistu
• Inzerciu na popredných portáloch s nehnuteľnosťami v SR a aj v zahraničí
• Firemné akcie a motivačné súťaže

Informácie o výberovom konaní

Zaujala ťa naša ponuka?
Chceš rozvíjať svoje schopnosti a riadiť si pracovný čas tak, ako to vyhovuje tebe? Pošli nám svoj životopis a zistíš, že ideálna práca naozaj existuje. Tešíme sa na teba!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Vianema s.r.o. je stabilná spoločnosť s dynamickým rastom, ktorú reprezentuje vedenie spoločnosti, s viac ako 15-ročnými skúsenosťami na trhu v oblasti obchodu a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť a zodpovednosť pri plnení úloh
• Znalosť práce s PC (Word, Excel, PowerPoint...)
• Znalosť anglického jazyka je vítaná
• Vynikajúce komunikačné zručnosti
• Príjemné reprezentatívne vystupovanie
• Aktívna znalosť slovenského jazyka je podmienkou
• Schopnosť dotiahnuť veci do konca

Vďaka overenému know-how, systému podpory a širokej palety služieb patríme v ČR i na Slovensku medzi významné spoločnosti v tejto oblasti.
Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť a tvrdo na sebe pracovať ponúkame jedinečnú príležitosť kariérne rásť za veľmi zaujímavých finančných podmienok.
ID: 4798447  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac