Junior PPC špecialista

VIAMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Magnetová 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacod 900 € (výška mzdy v závislosti od skúseností), 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-správa reklamných kampaní v systémoch Google Ads, Facebook Ads a iné
-sledovanie trhu a konkurencie ohľadom cien jednotlivých produktov
-optimalizácia výkonnosti kampaní
-vyhodnocovanie kampaní a príprava odporúčaní pre ďalšie vylepšenia
-navrhovanie a realizácia online marketingových aktivít a projektov
-riadenie a kontrola marketingových KPI dôležitých z hľadiska obchodu
-správa kampaní, zhodnotenie výsledkov
-organizovanie a kontrola online reklamných kampaní, SEM&SEO
-aktívne sledovanie internetového marketingového trhu
-realizácia nápadov priamo s IT oddelením na propagáciu spoločnosti VIAMEDIA SK, s. r. o.
-proaktívny prístup k práci, dynamickosť a kreativita

-pravidelné školenia vo firme a priamo v Google
-účasť na odborných konferenciách organizovaných spoločnosťou Google
-možnosť získania medzinárodne uznávaných certifikátov od Google
-samostatná a kreatívna práca v online marketingu
-osobnostný a profesionálny rast v spoločnosti, ktorá patrí medzi špičky v odbore
-práca v mladom kolektíve
-notebook, mobil – možnosť používať aj na súkromné účely
-využívania firemného auta
-firemné akcie
-motivačné prémie
-možnosť uplatnenia aj pre absolventa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, IT a iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť Goole Ads, Google Analytics
- výhodou znalosť systémov Heuréka, Mergádo a iné
- orientácia vo svete online marketingu
- aktívne používanie sociálnych sietí
- precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, nápaditosť
- dobrý písomný prejav
- chuť stále sa vzdelávať

Digitálna agentúra VIAMEDIA SK sa zameriava predovšetkým na správu PPC kampaní (systémy Google Ads, Meta, YouTube, Mergado a iné). Kreatívny tím certifikovaných odborníkov navrhuje komplexné stratégie pre klientov v oblasti online markertingu. Portfólio firmy je ďalej zamerané na webovú analytiku a SEO optimalizáciu. VIAMEDIA SK je partnerom spoločnosti Google.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4007633  Dátum zverejnenia: 31.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac