Reagujte bez životopisu

Kvalitár

VIAKORP, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementovanie systém manažérstva kvality na stavbe;
- zabezpečovanie udržiavanie systému kvality a zlepšovanie kvality procesov;
- kontrola certifikátov vstupných materiálov;
- kontrola kvality vykonávaných stavebných prác, dodržiavanie technologických postupov a používaných
materiálov;
- vypracovávanie správy kvality a sumarizáciu odovzdávacej dokumentácie stavby;
- aktualizácia databázy protokolov realizovaných skúšok;
- schvaľovanie preukazných skúšok zemín a betónov, materiálov na základe DRS;
- tvorba kontrolno–skúšobných plánov, technologických postupov, elaborátov kvality pre preberacie
konanie;
- riadenie riešenia reklamácií, preventívnych a nápravných opatrení;
- zodpovedanie za plnenie ďalších úloh podľa pokynov priameho nadriadeného.

13. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stavebná spoločnosť zameraná na realizáciu ciest, priemyselných objektov, výrobu asfaltových zmesí, betónových zmesí a kameniva.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Bohovic
Tel.: +421908774162
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4778701  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac