Skúšobný technik – laborant/ka

VIAKONTROL, spol. s r. o.

Miesto práce
Horný Tisovník
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skúšky stavebných materiálov pri výrobe asfaltových zmesí
- vykonávanie odberu vzoriek
- vyhotovenie protokolov za základe vykonaných skúšok
- zodpovednosť za plynulý chod pracoviska

- práca v stabilnej spoločnosti,
- priateľské pracovné prostredie,
- počas zimných mesiacov voľnejší pracovný čas,
- počet dní voľna nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok na PHM,
- možnosť osobného rastu a vzdelávania sa v danom obore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, stavebníctvo (nie je nutnosťou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v obore výhodou

spoľahlivosť, ochota pracovať, samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť VIAKONTROL, spol. s r.o. je nezávislým akreditovaným laboratóriom na skúšanie materiálov pri výstavbe dopravných ciest.
Pre svojich zákazníkov ponúkame komplexné služby v oblasti skúšania stavebných materiálov, týkajúcich sa výstavby všetkých druhov dopravných komunikácií. Ide najmä o skúšanie fyzikálno-mechanických vlastností kameniva, zemín, čerstvého a stvrdnutého betónu, zálievkových hmôt, asfaltových spojív, asfaltových zmesí a z nich vykonaných úprav vrátane vzorkovania, merania súčiniteľa retroreflexie a stanovenia PAU metódou GC/MS asfaltových zmesí, spojív a.
V súčasnej dobe má naša spoločnosť deväť pracovísk (laboratórií) po celej Českej republike a jedno na Slovensku. Všetky laboratóriá sú akreditované Českým inštitútom pre akreditáciu, o.p.s. pod číslom 1263.

Istagram: www.instagram.com/viakontrol

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4784486  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac