Obchodný zástupca – predajca jazdených vozidiel

Via Trade s. r. o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste fanúšikom automotorizmu, považujete sa za komunikačný a podnikavý typ a zároveň Vás baví obchod? Ak okrem toho všetkého máte záľubu vo fotení, potom neváhajte a poďte k nám stať sa súčasťou tímu Carbi.sk!

- Aktívna akvizícia a nábor vozidiel do ponuky
- Fotenie vozidiel, dojednávanie podmienok s klientmi
- Tvorba a správa inzercie
- Pravidelné obhliadky vozidiel, predaj a zákaznícky servis
- Uzatváranie poistenia pre vozidlá (PZP, havaríjne poistenie)

- Plná podpora spoločnosti – od školení až po hardvér
- Zaujímavý vzdelávací systém
- Poskytneme celé vybavenie potrebné pre náplň činnosti
- Marketingová podpora jednotlivcov
- Pomoc a podpora s náborom vozidiel
- Pridelovanie vozidiel zo strany spoločnosti
- Príjemný a ochotný kolektív
- Zaujímavý odmeňovací systém
- Variabilná zložka, množstvo bonusových a motivačných odmien bez výšky stropu
- Vlastný time management – flexibilná pracovná doba
- Možnosť otvorenia vlastnej pobočky

Dovolíme si kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Obchodná komunikácia - Pokročilý
Vysoké pracovné nasadenie - Pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Príjemné vystupovanie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Spoľahlivosť, dochvíľnosť, samostatnosť
- Príjemné a priame vystupovanie
- Prax v obchodnej sfére výhodou
- Skúsenosti s fotením výhodou
- Prehľad o vozidlách výhodou

Carbi predstavuje inovatívny prístup v odbornom predaji jazdených áut, a to s dôrazom na kvalitu, bezpečnosť a bezstarostný zážitok. Vzdialiac sa od tradičných autobazárov, Carbi vytvára digitálnu platformu, ktorá spája predajcov a kupujúcich jazdených áut na Slovensku. S veľkým portfóliom preverených súkromných vozidiel, táto platforma zabezpečuje plynulý a transparentný proces predaja.

Carbi tvorí tím odborníkov so znalosťami z oblasti automobilového priemyslu. S láskou k autám a odborným zápalom sa venujeme každej časti predajného procesu, od fotografovania vozidiel po ich odhlásenie. Sústreďujeme sa na hodnotenie vizuálneho a technického stavu, meranie hrúbky laku a kontrolu údajov o kilometroch, právnych ťarchách a poistných udalostiach. Všetko robíme s cieľom zabezpečiť, aby naši zákazníci pri kúpe vozidla cítili istotu a spokojnosť.

Carbi nie je len o autách; je to o ľuďoch, ktorí tvoria našu perfektnú komunitu. S uvoľnenou atmosférou a odborným prístupom sme hrdí na to, že vytvárame niečo viac než len obchod. Pridajte sa k nášmu tímu a staňte sa súčasťou príbehu, ktorý definuje novú éru v predaji jazdených áut – rýchlo, bezpečne a bezstarostne s Carbi.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4597971  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac