Logo Via Pribina, a.s.

Stavebný inžinier

Via Pribina, a.s.

Miesto práce
Suché mýto, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 700 EUR/mesiac+ prémiové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebný inžinier - Náplň práce:

- Zaistenie a kontrola projektovej dokumentácie

- Príprava podkladov pre výberové konanie na dodávateľov

- Kalkulácia prác a podkladov pre spracovanie rozpočtu

- Výber dodávateľov stavebných prác

- Komunikácia s dodávateľmi, obchodno-technické vyjednávanie podmienok

- Spracovanie zmlúv a objednávok

- Kontrola výkonu prác prevádzkovateľa a dodávateľov

- Kontrola súpisov prác

- Príprava podkladov a monitorovanie plnenia ročného plánu

- Odovzdanie a prevzatie stavby

- Koordinovanie dodávateľov a subdodávateľov

Ako stavebný inžinier sa môžeš tešiť na stabilnú prácu v prosperujúcej spoločnosti s ročným prémiovým ohodnotením.

K tomu ti poskytneme služobné auto, notebook a mobilný telefón, aby si mohol pracovať v pohodlí a bez obmedzení.

Ak ti záleží na flexibilite, ponúkame ti možnosť prispôsobiť si pracovný čas a občas pracovať z domu.

Aby si sa mohol stále zdokonaľovať, súčasťou našich benefitov sú aj vzdelávacie kurzy a anglický jazykový kurz.

Aby sme sa lepšie spoznali, organizujeme pravidelné firemné eventy a teambuildingy. Vianočné darčekové poukážky patria samozrejme k našej tradícii.

Okrem toho, ponúkame aj nadštandardný príspevok na stravu, ovocie, oriešky, sladkosti a zmrzlinu, aby sme sa ti postarali o zdravie a chuť do práce. A na čerstvé nápoje si môžeš vždy zájsť do nápojového baru priamo u nás v kancelárii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dopravné staviteľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Project - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Dopravného staviteľstva

Počet rokov praxe

5

Hľadáme Stavebného inžiniera s technickým myslením.

Znalosť stavebných technológií je pre nás dôležitá.

Aktívne riešenie problémov je súčasťou tvojej práce.

Samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť sú pre nás kľúčové.

Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie sú pre nás veľmi dôležité.

Učenie sa novým veciam nás všetkých posúva vpred.

Znalosť anglického jazyka je výhodou, ale nie nutnosťou.

Požadujeme ukončené vzdelanie v oblasti stavebníctva.

Máš skúsenosti s výstavbou? Ty si ten, koho hľadáme!

Spoločnosť Via Pribina je koncesionárom prvého PPP projektu na Slovensku, PR1BINA - rýchlostná cesta R1. Koncesia zahrňuje projektovanie, výstavbu, financovanie a 30 ročné prevádzkovanie a údržbu štyroch úsekov rýchlostnej cesty R1 PR1BINA (Nitra - Selenec, Selenec - Beladice, Beladice - Tekovské Nemce a Banská Bystrica - severný obchvat) v celkovej dĺžke 51,6 km.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Pitoňák
E-mail: poslať životopis
ID: 4795382  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac