Sezónny pracovník cestnej údržby

Via Pribina Operations, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.04.2024
950 EUR/mesiac950€ brutto + mesačný bonus (výška bude upresnená na pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie cestných nákladných motorových vozidiel
• rozkladanie dočasného dopravného značenia k riadeniu dopravy pre výkon prác (uzávierka jazdných pruhov),
• prijatie nevyhnutných opatrení na zabezpečenie bezpečnosti cesty a riadenia premávky počas vykonávania údržby alebo opráv pracovnými skupinami,
• iné činnosti smerujúce k zabráneniu vzniku, odstráneniu alebo zníženiu rizík alebo škôd na komunikáciách v správe zamestnávateľa alebo na majetku zamestnávateľa,

• príplatky za nočné a pohotovosti nad rámec Zákonníka práce,
• úrazové poistenie,
• sezónny bonus,
• finančný príspevok na stravovanie,
• preplácanie cestovných náhrad v čase neaktívnej pohotovosti,
• preplácanie pomernej časti diaľničnej známky,
• teambuildingy.

Záujemcovia o prácu môžu životopisy posielať na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ponúkame prácu na dobu určitú od apríla 2024 do októbra 2024.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné,technické,strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Ochota vykonávať sezónnu prácu - od apríla do októbra
Vodičské oprávnenie C+E výhodou.
Prax na pozícii vodiča skupiny C min. 3 roky
Zdravotná a psychická spôsobilosť viesť nákladné motorové vozidlo
Spôsobilosť na prácu v noci
Zodpovedný prístup, spoľahlivosť, pracovitosť

Via Pribina Operations, a.s.- prevádzkovanie a údržba rýchlostnej cesty R1 - PRIBINA úsek Nitra - Tekovské Nemce na Slovensku, www.viapribina.sk.
Via Pribina Operations, a.s. je dcérska spoločnosť VINCI Highways, ktorá pôsobí celosvetovo v 16 krajinách. VINCI Highways je poprednou koncesnou spoločnosťou a poskytovateľom služieb cestnej dopravy. VINCI Highways v spolupráci s miestnymi partnermi navrhuje, financuje, stavia a prevádzkuje takmer 4 000 km ciest podľa najvyšších medzinárodných štandardov bezpečnosti a kvality.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4763480  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac