Mechanik

Via Pribina Operations, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
1 125,62 EUR/mesiac+ mesačná variabilná zložka 220 € + ročný bonus (variabilná zložka) max. 1.800,00 € , vyplácaný raz ročne + podiel na zisku , vyplácaný raz ročne + príplatok za pohotovosť, nadčasy, príplatok sobota, nedeľa, sviatok, nočná práca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy:
• systematická údržba a opravy vozidiel, strojných zariadení a vybavenia v súlade s technologickými procesmi,
• automechanik skupín vozidiel B a C,
• systematický monitoring technického stavu vozidiel,
• diagnostika porúch a závad,
• hlásenie nadriadenému o potrebe vykonať pravidelné prehliadky,
• tiež hlásenie o potrebe vykonať zložité alebo výnimočné opravy,
• zodpovednosť za vedenie záznamov o všetkých vykonaných prácach,
• udržiavania oblastí údržby v dobrom prevádzkovom stave a čistote,
• pravidelné kontrolovanie a dohliadanie nad chodom čističov odpadových vôd,
• činnosti súvisiace s prevádzkou a chodom akumulátorovne, výrobníka destilovanej vody,
• vykonávať činnosti súvisiace s pneu servisom vozového parku,
• vykonávať činnosti súvisiace s výrobou soľanky a údržbu zariadení na výrobu soľanky a uskladnenie soli,
• iné činnosti základnej a systematickej údržby (čistenie, údržba a opravy zariadení v správe VPO, vegetačné úpravy zelene, objektov cestnej kanalizácie, atď.),,
• iné činnosti smerujúce k zabráneniu vzniku, odstráneniu alebo zníženiu rizík alebo škôd na komunikáciách v správe zamestnávateľa alebo na majetku zamestnávateľa,
• iné činnosti podľa pokynov a zadaní nadriadených zamestnancov,
• pohotovostná služba mimo pracovného času.

Výhodou uchádzača je vodičský preukaz typu C+E.

• Finančný príspevok na stravovanie,
• Príplatky za nočné a pohotovosti nad rámec Zákonníka práce,
• Úrazové poistenie,
• Ročný bonus,
• Preplácanie cestovných náhrad v čase neaktívnej pohotovosti,
• Preplácanie pomernej časti diaľničnej známky,
• Teambuildingy.

Žiadosť do zamestnania spolu so životopisom posielajte na emailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, doprava, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

A, B, C

Prax na pozícii/v oblasti

min 2 roky ako automechanik vozidiel skupiny C

zodpovedný prístup k práci, precíznosť, skúsenosti s opravou hydrauliky a elektriky, výhodou uchádzača je vodičský preukaz typu C+E

Via Pribina Operations, a.s.- prevádzkovanie a údržba rýchlostnej cesty R1 - PRIBINA úsek Nitra - Tekovské Nemce na Slovensku, www.viapribina.sk.
Via Pribina Operations, a.s. je dcérska spoločnosť VINCI Highways, ktorá pôsobí celosvetovo v 16 krajinách. VINCI Highways je poprednou koncesnou spoločnosťou a poskytovateľom služieb cestnej dopravy. VINCI Highways v spolupráci s miestnymi partnermi navrhuje, financuje, stavia a prevádzkuje takmer 4 000 km ciest podľa najvyšších medzinárodných štandardov bezpečnosti a kvality.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4670880  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 125,62 EUR/mesiac