Pomocná sila do kuchyne

Via Modra s. r. o.

Miesto práce
Modra
Termín nástupu
apríl, máj 2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce v kuchyni
Výdaj jedla
Umývanie riadu

Dobrý kolektív
Dobré finančné ohodnotenie
Strava a nápoje
Férový zamestnávateľ
Výhody pre rodinných príslušníkov
Možnosť dlhodobej spolupráce

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás poslaním Vášho životopisu.
V prípade, že vyhovujete naším požiadavkám, budeme Vás kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

pracovitosť a zodpovednosť
priateľský vzťah ku zákazníkom
tímový hráč
nadšenie pre prácu

Naše farmárske bistro je súčasťou zážitkovej farmy Pod Gaštankou v Modre. Nájdete u nás kone, domáce zvieratá, zeleninovú a bylinkovú záhradku, aj ovocný sad. Okrem celoročnej prevádzky organizujeme aj na mieru šité akcie - grilovačky, rodinné oslavy, svadby a firemné eventy.
Hosťom, ktorí u nás strávia aj niekoľko hodín a pravidelne sa vracajú, ponúkame domácu vidiecku kuchyňu, atraktívne odprezentovanú a podávanú. Jedlá varíme z kvalitných surovín, podávané bufetovým a caterigovým spôsobom.
Pozrite si našu stránku www.podgastankou.sk alebo navštívte facebook https://www.facebook.com/podgastankou/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3626840  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 (netto)