Stabilita pre ďalšieho kolegu BARISTA/ČAŠNÍK

VIA-MIA, s.r.o.

Miesto práce
Černyševského, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 6 EUR/hod.príplatky, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ešte jednu kolegyňu / kolegu do nového tímu.
Rozšírili sme priestory a pokračujeme v 8 ročnom koncepte - spájame kaviarenský život s umením, vzdelávaním a svetom podnikateľov.

Ponúkame stabilitu aj v týchto nepredvídateľných časoch.
Pribudol nám ďalší kaviarenský bar, nové sedenie, nové možnosti.

Hľadáme skúseného baristu, ktorý vie naše spoločné vízie o káve realizovať a nikdy sa nevzdáva, tvorí a pracuje s láskou a radosťou.
Ponúkame Ti príležitosť byť súčasťou nášho prostredia, ktoré nestagnuje. Poskytujeme stabilitu, rozvoj zručností. To čo potrebuješ je nadšenie pre to, čo robíme. A musíš chcieť robiť niečo zmysluplné, nielen chodiť do práce a prežiť pracovný čas.

V neposlednom rade sa nechceš uspokojiť so stagnáciou, ale si aktívna/y a tešíš sa na prostredie, ktoré Ti aktivitu umožní. Pretože budeš s nami vytvárať prostredie, ktoré si aktivitu cení ako súčasť rozvoja a radosti z toho, čo všetko ešte môžeme pre našich klientov urobiť.

Ponúkame všetky hodnoty, ktorými rokmi žijeme. Úprimnosť, otvorenosť, rozvoj, tvorivosť a radosť z práce patria k tým najhlavnejším. Máme jasno v tom, že nehľadáme nikoho, kto preferuje prácu len ako dočasné riešenie svojej životnej situácie, kto nevie kam chce ísť, ale toho kto ocení, kým sme a kam ideme a chce ísť s nami na plný plyn a nielen na krátky čas.
Niečo viac o benefitoch u nás:
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- pravidelný a deklarovaný plat
- bezpečné pracovné podmienky s dôrazom na HSE
- baristické školenia, školenia o káve
- školenia a profesionálny rozvoj
- práca v krásnom kultúrnom prostredí a možnosť zúčastňovať sa na kultúrnych podujatiach a vzdelávacích večeroch
- práca v zabehnutej prevádzke
- počas štátnych sviatkov a v nedeľu relaxuješ
- priateľský otvorený prístup zo strany majiteľa
- služba Ti končí o 21:00 hod ( dlhšie len pri eventoch ),
- podieľaš sa na tvorbe podujatí a rastieš a môžeš chodiť do práce s úsmevom

Ak hľadáš naplnenie, chceš patriť niekam, kde budeš mať stabilitu a bezpečie, kde si Ťa budú vážiť, kde budeš cítiť srdcom, že si súčasťou našej misie, kde stretneš veľa nových ľudí, kde môžeš chodiť do práce šťastný a kde je dovolené byť tvorivý a úprimný napíš nám na adresu: [email protected].

Tešíme sa na Tvoj aktuálny životopis a motivačný list, prečo si práve Ty ten správny človek pre nás.

Dovoľujeme si vyhradiť možnosť voľby, že budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

pokladničný systém - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Na čom budeš s nami pracovať?
Budeš pripravovať kávové nápoje a tešíme sa na Tvoju kreativitu.
Budeš obsluhovať hostí, podieľať na príprave školení, eventov, kultúrnych podujatí.
K tomu je dôležité mať cit pre komunikáciu s klientom, vedieť improvizovať s úsmevom.
Hľadáme lojálnych, húževnatých, zodpovedných kolegov, ktorí už majú skúsenosť z prostredia gastro-prevádzky, baví ich práca s ľuďmi, tímom. Tvoje srdce musí mať veľmi blízko ku káve, lebo u nás nájdeš až dva kávovary :-).
A budeš to vy, kto bude spolu s nami organizovať workshopy o káve a posúvať seba i tím k znalostiam a profesionalite.
Čaká na Teba pracovná pozícia, ktorá nie je stereotypná. Lebo u nás zažiješ veľa podujatí a stretneš veľa príjemných a zaujímavých ľudí.
V skratke budeš pracovať a pomáhať nám pri týchto činnostiach:
- práca baristu a barmana
- zabezpečenie chodu kaviarne v kombinácií s vykonávaním prác na prevádzke
- práca s pokladňou
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky
- podieľanie sa na príprave workshopov a kultúrnych podujatí ´

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- orientácia na zákazníka a proaktivita
- kreativita
- precíznosť a zodpovednosť
- samostatnosť
- schopnosť logicky rozmýšľať a konať
- lojalita
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- predchádzajúca prax v gastro (minimálne 3 roky
skúseností, uvítame kontakt na získanie referencií
na Teba)
- baristický kurz
- zdravotný preukaz

A ešte niečo. Máš rád/rada výzvy?
Ukáž svoje schopnosti, pracuj na nových výzvach a môžeš s nami rásť.

LAMPY coffee & club & culture je biznisovo-kreatívny priestor, tento rok oslavujeme už 10 rokov.
Nájdete nás v publikácii TOP miesta na Slovensku ( autorka Simona Budinská – neobyčajný bedeker najlepších kaviarní a bistier ). Reportáže z prostredia výstav, ktoré u nás realizujeme, sú často odvysielané v televíziách.
Vďaka piatim oddeleným miestnostiam a profesionálnej audio-vizuálnej technike sme obľúbeným miestom pre kávičkárov, školenia, besedy, pravidelné vernisáže, komorné koncerty, tanečné hodiny. Premyslená dramaturgia tu dokázala kávu premeniť na pôžitok doslova pre všetky zmysly. Atraktívne prostredie kaviarne je úzko prepojené s množstvom zaujímavých podujatí a ľudí a v každom roku realizujme nové projekty.
Za roky praxe už máme odskúšaný a nadstavený systém, pravidlá, poznáme prostredie a klientov. Sme stále otvorení novým možnostiam na progres. Milujeme tvorivosť a tešíme sa z každého zdokonalenia.
A máme ďalšie smelé plány... Tento rok nás čaká veľká oslava našich 10 rokov .-).
Viac info na: www.kafelampy.sk a na www.facebook.com/kafelampy a instagram.com/kafelampy

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3988373  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.