Kaviarník s novými výzvami!

VIA-MIA, s.r.o.

Miesto práce
Černyševského 42, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
27.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 eur / hod (na dohodu) alebo 260 eur / mesiac + mnohé benefity (skrátený úväzok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca baristu a barmana
- obsluha zákazníkov
- príprava kávy a ostatných nápojov
- práce počas otvárania a zatvárania prevádzky
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky
- objednávanie tovaru
- podieľanie sa na príprave workshopov a podujatí ( koncerty, besedy, eventy )
- možnosť kumulovanej pozície s prevádzkovým manažérom

- práca v príjemnom prostredí modernej kaviarne s dramaturgiou
- komunikácia so zaujímavými ľuďmi
- atraktívne pracovné prostredie, zúčasťňovanie sa na kultúrnych podujatiach
- soboty ( 14 00 - 20 00 hod ) a nedele zatvorené ( otvorené len na objednanie )
- možnosť kariérneho a osobného rastu
- iné (aj finančné) benefity

Informácie o výberovom konaní

Pošlite životopis a motivačný list na: [email protected]
Vopred sa tešíme záujmu všetkých uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami uvedené požiadavky.
Kontakt: 0905 359 197.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.1.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, gastro, resp. dhoročná prax v obore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počet rokov praxe

1

Preferujeme profesionálne, komunikatívne a príjemné vystupovanie, predajné zručnosti, pozitívny vzťah k práci a poriadku na pracovisku, zodpovednosť a flexibilita, dobrá orientácia, schopnosť ovládať jednotlivé zariadenia v bare. Prax a láska ku káve nevyhnutná, ostatné spolu doladíme. Hľadáme lojálnu a serióznu osobu, ktorá sa chce rozvíjať s novými výzvami prevádzky. Oddanosť a lojálnosť pri práci vieme oceniť. V prípade organizačných predpokladov ponúkame kariérny rast.

Kaviareň LAMPY, coffee & club & culture bola v roku 2017 zaradená do Bedekera najlepších kaviarni a bistier "TOP MIESTA NA SLOVENSKU " a bola ocenená portálom theculturetrip.com .
Možnosť práce v atraktívnom prostredí kaviarne, ktorá je úzko prepojená
s množstvom workshopov, prezentácii, pracovných stretnutí, zaujímavých kultúrnych podujatí, či eventov. Organizujeme pravidelné výstavy umelcov na mesačnej báze.
Kaviareň má zabehnutú 5 ročnú prevádzku a nachádza sa v známom prostredí polyfunkčného domu TATRA CITY – Petržalka (oproti Auparku ).

S novými výzvami rozširujeme výber skúsených záujemcov aj s manažérskymi predpokladmi a praxou v odbore.

Viac na: www.kafelampy.sk a https://www.facebook.com/kafelampy

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

LAMPY, coffee & club & culture ( Kafé LAMPY )
Černyševského 42
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 2999105   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 eur / hod (na dohodu) alebo 260 eur / mesiac + mnohé benefity (skrátený úväzok)