Samostatný účtovník

VI GROUP, spol. s r.o.

Miesto práce
Roľnícka, Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 500 € - hrubá základná mzda / 1 900 € - živnosť (s.r.o.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva viacerých obchodných spoločností
- Zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie účtovnej agendy spoločnosti
- Pripravovanie a kontrola mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
- Kontrolovanie splatností odberateľských pohľadávok a záväzkov spoločnosti
- Zodpovednosť za vypracovávanie a odosielanie ročných výkazov a hlásení
- Komunikácia s daňovým úradom a pod.
- Kontrola finančných transakcií pridelených klientov
- Spracovanie DPH
- Predkladanie návrhov na optimalizáciu nákladov spoločností
- Vypracovávanie daňových priznaní a štatistických výkazov
- Pripravovanie ekonomických podkladov, reportov a analýz pre vedenie spoločnosti
- Účtovanie bankových výpisov a fakturácií

- Stabilné zamestnanie
- Príjemné pracovné prostredie v rodinnej spoločnosti
- Práca v mladom, dynamickom a zohranom kolektíve
- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- Zaujímavé projekty
- Pravidelné teambuildingy
- Inšpirujúce pracovné prostredie
- Pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Vysoké pracovné nasadenie
- Schopnosť analytického myslenia
- Samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup
- Schopnosť pracovať v tíme
- Komunikačné zručnosti
- Príjemné vystupovanie
- Flexibilita
- Odolnosť voči stresu
- Znalosť účtovného systému Pohoda - výhodou
- Skúsenosť s výstavbou a predajom nehnuteľností z pohľadu účtovníctva – Výhodou
- Skúsenosť s personalistikou a mzdovou agendou - Výhodou

Architektonicko investičná developerská spoločnosť

Adresa spoločnosti

VI group
Roľnícka 157
831 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Likavcová
Tel.: +421910914493
E-mail: poslať životopis
ID: 3576470   Dátum zverejnenia: 4.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500 € - hrubá základná mzda / 1 900 € - živnosť (s.r.o.)