Stavebný dozor, Technický dozor

VI GROUP, spol. s r.o.

Miesto práce
Roľnícka, Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
1800 - 2200 EUR v závislosti od skúseností (základná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme šikovných a motivovaných ľudí s perspektívou dlhodobej a stabilnej spolupráce. Hľadáme nových kolegov, ktorí neočakávajú iba zamestnanie, ale takých, ktorých práca baví a chcú byť súčasťou zohraného a efektívneho kolektívu s reálnymi výsledkami.

Hlavnou úlohou nového kolegu/kolegyne bude:
- výkon funkcie stavebného dozora v zmysle platnej legislatívy
- kontrola realizácia stavebných prác našich rezidenčných projektov v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- zodpovednosť za dodržiavanie predpisov BOZP, PO a ďalších
- zodpovednosť za správnosť, efektívnosť a časovú súslednosť míľnikov výstavby a stavby vo vzťahu k dohodnutým zmluvným podmienkam
- skúsenosti s rozpočtom, fakturáciou a teda aj ekonomický pohľad na výstavbu
- pravidelné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- úzka spolupráca s projektovým tímom ako i s ďalšími oddeleniami

- stabilné zamestnanie a motivujúce finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie v rodinnej spoločnosti
- práca v menšom a zohranom kolektíve
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- zaujímavé projekty
- byť súčasťou komplexného procesu od prípravy projektov až po ich realizáciu
- získanie skúseností vo viacerých oblastiach architektúry a stavebníctva a možnosť pracovať na väčších projektoch.
- pravidelné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii min 2 roky
- komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť
- schopnosť samostatne riešiť a vyriešiť problémy v štandardných situáciách
- svedomitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- chuť pracovať
- precíznosť, zmysel pre detail

VI GROUP, spol. s r. o., je slovenská projektová a developerská rodinná spoločnosť, ktorú založili architekti v roku 2005. Má dve hlavné línie – jednou sú developerské projekty prevažne rezidenčných novostavieb. Buduje cenovo dostupné a kvalitné bývanie v prakticky riešených a dizajnovo nápaditých domoch. Stavia a projektuje pre čo najširšiu skupinu ľudí tak, aby boli projekty spoločnosti na trhu nielen úspešné, ale najmä ich obyvatelia boli spokojní a mohli ďalej šíriť svoju dobrú skúsenosť. VI GROUP, spol. s r.o., okrem toho poskytuje zákazníkom komplexné spracovanie predprojektovej a projektovej dokumentácie stavieb a územno-plánovacej dokumentácie. Práca architektov je previazaná s inžinierskou činnosťou pri prejednávaní projektov so správcami inžinierskych sietí, ako aj s orgánmi štátnej správy a samosprávy. V tomto procese zabezpečuje jednotlivé stupne projektovej dokumentácie od dokumentácie pre územné konanie, cez dokumentáciu pre stavebné konanie po podklady pre kolaudačné rozhodovanie. Súčasťou činnosti je tiež autorský dozor pri výstavbe.
Roľnícka 157
831 07 Bratislava 36
www.vigroup.sk
ID: 3392647  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2200 EUR v závislosti od skúseností (základná zložka)