Stavebný dozor, Technický dozor

VI Group

Miesto práce
Roľnícka, Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1800 - 2200 EUR v závislosti od skúseností (základná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme šikovných a motivovaných ľudí s perspektívou dlhodobej a stabilnej spolupráce. Hľadáme nových kolegov, ktorí neočakávajú iba zamestnanie, ale takých, ktorých práca baví a chcú byť súčasťou zohraného a efektívneho kolektívu s reálnymi výsledkami.

Hlavnou úlohou nového kolegu/kolegyne bude:
- výkon funkcie stavebného dozora v zmysle platnej legislatívy
- kontrola realizácia stavebných prác našich rezidenčných projektov v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- zodpovednosť za dodržiavanie predpisov BOZP, PO a ďalších
- zodpovednosť za správnosť, efektívnosť a časovú súslednosť míľnikov výstavby a stavby vo vzťahu k dohodnutým zmluvným podmienkam
- skúsenosti s rozpočtom, fakturáciou a teda aj ekonomický pohľad na výstavbu
- pravidelné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- úzka spolupráca s projektovým tímom ako i s ďalšími oddeleniami

- stabilné zamestnanie a motivujúce finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie v rodinnej spoločnosti
- práca v menšom a zohranom kolektíve
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- zaujímavé projekty
- byť súčasťou komplexného procesu od prípravy projektov až po ich realizáciu
- získanie skúseností vo viacerých oblastiach architektúry a stavebníctva a možnosť pracovať na väčších projektoch.
- pravidelné teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii min 2 roky
- komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť
- schopnosť samostatne riešiť a vyriešiť problémy v štandardných situáciách
- svedomitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- chuť pracovať
- precíznosť, zmysel pre detail

Architektonicko investičná developerská spoločnosť

Adresa spoločnosti

vi group
Roľnícka 157
831 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Likavcová
Tel.: +421911914493
E-mail: poslať životopis
ID: 3392647   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800 - 2200 EUR v závislosti od skúseností (základná zložka)