Čašník Polovičný úväzok/ Brigáda pre hotel Vienna House Easy by Wyndham

Hotels by HR Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
hneď
7 EUR/hod.Hodinová mzda 7 eur alebo 450 eur na polovičný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI DOBRÝ TY?

Chcel by si si privyrobiť prácou čašník v príjemnom prostredí moderného hotela?

Rád by si:
• potešil našich hostí svojim osobným prístupom, pozornosťou a postaral by si sa o požiadavky promptne a s úsmevom
• rád by si sa staral o dobrú náladu hostí prevažne na raňajkách
• postaral o prípravu a obsluhu počas konferencií

Odlišuješ sa od ostatných:
• svojím nadšením k práci v hoteliérskom priemysle, ako aj svojimi pracovnými skúsenosťami ako čašník
• svojou zdvorilou a veselou osobnosťou a tímovou spoluprácou
• si orientovaný na servis a kvalitu

Ak si odpovedal áno, potom si náš človek a máš možnosť byť súčasťou našej rodiny Vienna House Easy Bratislava.

Pracovná doba:
približne od 7:00 do 13/14:00 (podľa dohody) hlavne od pondelka do piatku

Môžeš očakávať :
• Veselý team ktorým nechýba humor
• Strava zdarma počas celého dňa - plne hradená zamestnávateľom
• Rôzne školenia a Vienna Academy pre tvoj rozvoj a kariéru
• Výplata na účte do 5. dňa v mesiaci
• Ak budeš náš stály a zabehnutý kolega na ktorého sa vieme spoľahnúť, otvárajú sa ti možnosti do ďalších benefitov ako napríklad odmeny navyše, možnosť ubytovania v našich hoteloch v Európe za zvýhodnené ceny

Ak Ťa naša ponuka zaujala a rád by si sa stal členom nášho tímu, prosím pošli Tvoj životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
(znalosť nemeckého jazyka výhodou)
-predošlé skúsenosti ako čašník výhodou
-pozorný a vnímavý k požiadavkám hosťa
-flexibilita, zodpovednosť
-príjemné vystupovanie

Spoločnosť Vienna House Easy by Wyndham Bratislava momentálne patrí pod veľkú sieť hotelov HRG. Hotely rodiny Vienna House by Wyndham môžete nájsť v 7 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Rumunsko, Nemecko, Švajčiarsko a Slovensko.
ID: 4335970  Dátum zverejnenia: 10.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.