Čašník Brigáda pre hotel Vienna House Easy Bratislava***

VHE Bratislava s.r.o

Miesto práce
Galvaniho 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.Hodinová mzda 5 eur + príplatky za sobotu 1,79 eur/ hodinu + za nedeľu 3,58 eur/ hodinu + za nočnú 1,43 eur / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI DOBRÝ TY?

Chcel by si si privyrobiť prácou čašník v príjemnom prostredí moderného hotela?

Rád by si:

• potešil našich hostí svojim osobným prístupom, pozornosťou a postaral by si sa o požiadavky promptne
• rád by si sa staral o dobrú náladu hostí poobede a večer v hotelovom bare
• postaral o prípravu a obsluhu počas konferencií

Odlišuješ sa od ostatných:
• svojím nadšením k práci v hoteliérskom priemysle, ako aj svojimi pracovnými skúsenosťami ako čašník
• svojou zdvorilou a veselou osobnosťou a tímovou spoluprácou
• si orientovaný na servis a kvalitu

Ak si odpovedal áno, potom si náš človek a máš možnosť byť súčasťou našej rodiny Vienna House Easy Bratislava.

Pracovná doba:
Podľa dohody

Môžeš očakávať :
• Priestor, aby si sa mohol sám podeliť o svoj talent a ukázať svoju iniciatívu
• Veselý team ktorým nechýba humor
• Strava zdarma počas celého dňa - plne hradená zamestnávateľom
• Rôzne školenia a Vienna Academy pre tvoj rozvoj a kariéru
• Výplata na účte do 4. dňa v mesiaci
• Ak budeš náš stály a zabehnutý kolega na ktorého sa vieme spoľahnúť, otvárajú sa ti možnosti do ďalších benefitov ako napríklad odmeny navyše, možnosť ubytovania v našich hoteloch v Európe za zvýhodnené ceny

Ak Ťa naša ponuka zaujala a rád by si sa stal členom nášho tímu, prosím pošli Tvoj životopis na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
(znalosť nemeckého jazyka výhodou)
-predošlé skúsenosti ako čašník výhodou
-pozorný a vnímavý k požiadavkám hosťa
-flexibilita, zodpovednosť
-príjemné vystupovanie

Spoločnosť Vienna House, je pokračovateľom tradície Vienna International Hotel Management založenej v roku 1989. Hotely rodiny Vienna House môžete nájsť v 7 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Slovensko.
ID: 4335970  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.