650 - 800 EUR

Pomocná sila do kuchyne v hoteli Vienna House Easy Bratislava

VHE Bratislava s.r.o

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vienna House Easy hotel*** Bratislava - prvá voľba cestujúcich na služobnej ceste. Business hotel bol otvorený v júni 2009 v bezprostrednej blízkosti bratislavského Letiska M.R. Štefánika a Galvaniho Business Parku.

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI DOBRÝ TY?

Do nášho tímu hľadáme pomocnú silu do kuchyne, ktorá nám pomôže a bude mať na starosti:
- umývanie riadov
- obsluha zariadení na umývanie riadov
- pomocné práce v kuchyni pri príprave jedla (napr. šúpanie zeleniny..)

Práca na zmeny: krátky,dlhý týždeň
(7:00 - 15:00 prestávka 18:00 - 22:30/ alebo 12 hodín v kuse od 8:00 do 20:00)
-počas zmien je v prípade potreby poskytované aj ubytovanie
MZDA JE CELÁ VYPLÁCANÁ NA VÝPLATNÚ PÁSKU!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650 brutto + príplatky za víkend cca 100 eur + príplatky za sviatok + preplatenie nadčasov

- práca v príjemnom, priateľskom kolektíve
- strava a pitný režim zdarma 100% zamestnávateľom
-možnosť využitia zvýhodnený pobytov v našich hoteloch v rámci siete Vienna House
-ocenenie zamestnanca mesiaca 50 eurovou poukážkou
-deň voľna navyše v mesiaci kedy má zamestnanec narodeniny

Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na dole uvedenom čísle alebo zašlite nám váš životopis na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- zodpovednosť
- pracovitosť
-vzťah ku gastronómii

Spoločnosť Vienna House, je pokračovateľom tradície Vienna International Hotel Management založenej v roku 1989. Hotely rodiny Vienna House môžete nájsť v 8 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Francúzsko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Slovensko.

Galvaniho, 28
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Kondášová
Tel.: +421232299512
E-mail: poslať životopis
ID: 3470056   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 brutto + príplatky za víkend cca 100 eur + príplatky za sviatok + preplatenie nadčasov