Denný recepčný pre hotel Vienna House Easy ***

VHE Bratislava s.r.o

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
po zaučení 800 brutto (prvý mesiac 750) + bonusy na mesačnej báze (okolo 100 eur) + príplatok za víkend, sviatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vienna House - sme skutoční hostitelia! Najväčšia hotelová sieť v Rakúsku s viac ako 26 ročnými skúsenosťami spravuje viac ako 30 hotelov v Európe.

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI DOBRÝ TY?

Máš rád:

• starostlivosť o recepciu cez deň, prekvapovanie našich hostí s tvojim profesionálnym check in-om a check out-om, sledovanie želaní a požiadaviek hostí
• vybavovanie rezervácií hostí - práca s rezervačným systémom
• emailová a telefonická komunikácia
• spoločne so svojimi kolegami zabezpečiť celkovú spokojnosť našich hostí a vyplniť toto dôležité komunikačné centrum (Front Office) v hoteli s potešením a radosťou

Odlišuješ sa od ostatných:
• svojou vášňou k práci v hotelérskom priemysle, ako aj svojimi pracovnými skúsenosťami na front office,
• svojou zdvorilou osobnosťou a starostlivosťou v tíme
• svojimi dobrým jazykovými znalosťami

Môžeš očakávať :
• Priestor, aby si sa mohol sám podeliť o svoj talent a ukázať svoju iniciatívu
• Strava zdarma - plne hradená zamestnávateľom
• Rôzne školenia a Vienna Academy pre tvoj rozvoj a kariéru
• Cenné výhody a zľavy pre zamestnancov, z ktorých môžeš profitovať
• Každý mesiac odmeňujeme zamestnanca mesiaca

Ak Ťa naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš profesný životopis na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

-absolvovaná Hotelová akadémia alebo predchádzajúce skúsenosti na pozícii recepčnej/recepčného výhodou
-aktívna znalosť anglického jazyka + iný svetový jazyk výhodou
-príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
-profesionálny prístup
-zodpovednosť
-flexibilita

Spoločnosť Vienna House, je pokračovateľom tradície Vienna International Hotel Management založenej v roku 1989. Hotely rodiny Vienna House môžete nájsť v 8 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Francúzsko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Slovensko.

Galvaniho, 28
82104 Bratislava
ID: 3431854   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   po zaučení 800 brutto (prvý mesiac 750) + bonusy na mesačnej báze (okolo 100 eur) + príplatok za víkend, sviatok