Recepčný s ubytovaním zadarmo pre hotel Vienna House Easy ***

Hotels by HR Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Od 1 050 EUR/mesiac850 brutto + 200 /300 eur príplatok za víkend, sviatok, nočné každý mesiac (garantované) + odmeny na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vienna House - sme skutoční hostitelia! Najväčšia hotelová sieť v Rakúsku s viac ako 26 ročnými skúsenosťami spravuje viac ako 50 hotelov v Európe.

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI DOBRÝ TY?

Máš rád:

• starostlivosť o recepciu cez deň aj v noci, prekvapovanie našich hostí s tvojim profesionálnym check in-om a check out-om, sledovanie želaní a požiadaviek hostí
• vybavovanie rezervácií hostí - práca s rezervačným systémom
• emailová a telefonická komunikácia
• spoločne so svojimi kolegami zabezpečiť celkovú spokojnosť našich hostí a vyplniť toto dôležité komunikačné centrum (Front Office) v hoteli s potešením a radosťou

Odlišuješ sa od ostatných:
• svojou vášňou k práci v hoteliérskom priemysle, ako aj svojimi pracovnými skúsenosťami na front office,
• svojou zdvorilou osobnosťou a starostlivosťou v tíme
• svojimi dobrým jazykovými znalosťami

Môžeš očakávať :
• Zmluvu na dobu neurčitú
• 3 noci zdarma za rok v našich hoteloch po Európe
• Priestor, aby si sa mohol sám podeliť o svoj talent a ukázať svoju iniciatívu
• Strava zdarma - 100% hradená zamestnávateľom (raňajky, obedy, večere)
• Rôzne školenia a Vienna Academy pre tvoj rozvoj a kariéru
• Cenné výhody a zľavy pre zamestnancov na ubytovanie v sieti Vienna House v našich hoteloch
• 13-ty plat, mesačné odmeny
• Deň dovolenky navyše v mesiaci kedy máš narodeniny
• istota práce aj mzdy aj napriek aktuálnej situácii v hotelierstve
• Možnosť kariérneho rastu

Pracuje sa dlhý /krátky týždeň s možnosťou dohody ktoré smeny budú denné a ktoré nočné

Ak Ťa naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš profesný životopis na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- predchádzajúce skúsenosti na pozícii recepčnej/recepčného výhodou ale nie nutnosťou
-aktívna znalosť anglického jazyka + iný svetový jazyk výhodou
-príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
-profesionálny prístup
-zodpovednosť
-flexibilita
-odolnosť voči stresu

Spoločnosť Vienna House Easy by Wyndham Bratislava momentálne patrí pod veľkú sieť hotelov HRG. Hotely rodiny Vienna House by Wyndham môžete nájsť v 7 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Rumunsko, Nemecko, Švajčiarsko a Slovensko.
ID: 3431854  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac