Можливість для людей з України

Raňajkový kuchár počas víkendov

Hotels by HR Bratislava s. r. o.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
hneď/podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.7 eur hodina+ príplatky sobota/nedeľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte čas a chuť popri vašej inej práci pracovať ako kuchár? Ste mamina na materskej? Kuchár či kuchárka v rokoch? Ak hľadáte prácu kuchára/ kuchárky počas víkendov , tak toto je ponuka práve pre vás !

Hľadáme kuchára, ktorý nám pomôže pri príprave raňajok cez víkendy
-vyžadujeme určitú prax, aby ste neboli úplný nováčik v kuchyni a chuť potešiť našich hostí
-pracovný čas: od 5:00 - 13:30 počas soboty, nedele

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš životopis na [email protected]
Budeme sa na vás tešiť na stretnutí

-Zamestnanecká strava zdarma
-Parkovanie zdarma
-Možnosť využitia prania a žehlenia pracovného oblečenia
-Možnosť využitia pobytov v našich hoteloch v rámci hotelovej siete Vienna House za zamestnaneckú cenu
-Spoločné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Vienna House Easy by Wyndham Bratislava momentálne patrí pod veľkú sieť hotelov HRG. Hotely rodiny Vienna House by Wyndham môžete nájsť v 7 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Rumunsko, Nemecko, Švajčiarsko a Slovensko.
ID: 3427892  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.