Čašník pre hotel Vienna House Easy Bratislava***

VHE Bratislava s.r.o

Miesto práce
Galvaniho 28, Bratislava, Trnávka
Termín nástupu
hneď/podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 eur brutto prvý mesiac a po zaučení 800 eur brutto + príplatky za víkendy, sviatky + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vienna House Easy hotel*** Bratislava - prvá voľba cestujúcich na služobnej ceste. Business hotel bol otvorený v júni 2009 v bezprostrednej blízkosti bratislavského Letiska M.R. Štefánika a Galvaniho Business Parku.

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI DOBRÝ TY?

Rád by si :
• potešil našich hostí svojim špičkovým prvotriednym servisom, svojim osobným prístupom a pozornosťou, postaral by si sa o požiadavky promptne a venoval by si pozornosť návrhom od našich hostí
• rád by si pracoval na raňajkách a pri obede
• postaral o prípravu kongresových miestností a obsluhu počas konferencií dôsledne a s energiou

Odlišuješ sa od ostatných:
• svojou vášňou k práci v hotelérskom priemysle, ako aj svojimi pracovnými skúsenosťami ako čašník
• svojou zdvorilou osobnosťou a tímovou spoluprácou
• si orientovaný na servis a kvalitu

Ak si odpovedal áno, potom si náš človek

-strava zabezpečená ZDARMA
-parkovanie zdarma
-práca v príjemnom a veselom kolektíve
-možnosť využitia zvýhodnených pobytov v našich hoteloch v rámci hotelovej siete Vienna International Hotels & Resorts
-voucher do nákupného centra pre zamestnanca mesiaca

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš profesný životopis na [email protected]
Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
(znalosť nemeckého jazyka výhodou)
-pozorný a vnímavý k požiadavkám hosťa
-flexibilita, zodpovednosť
-príjemný vzhľad a vystupovanie

Spoločnosť Vienna House, je pokračovateľom tradície Vienna International Hotel Management založenej v roku 1989. Hotely rodiny Vienna House môžete nájsť v 8 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Francúzsko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Slovensko.

Galvaniho, 28
82104 Bratislava
ID: 3352179   Dátum zverejnenia: 6.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 eur brutto prvý mesiac a po zaučení 800 eur brutto + príplatky za víkendy, sviatky + odmeny