Kuchár pre hotel VIENNA House Easy Bratislava

VHE Bratislava s.r.o

Miesto práce
Galvaniho 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
hneď/podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vienna House Easy Bratislava*** - prvá voľba cestujúcich na služobnej ceste. Business hotel otvorený v júni 2009, momentálne po rekonštrukcii v bezprostrednej blízkosti letiska M.R. Štefánika a Galvanihi Business Parku.

SME NAOZAJ DOBRÍ V MNOHÝCH VECIACH, LEN EŠTE NIE ÚPLNE VO VŠETKOM. V ČOM SI TY NAOZAJ DOBRÝ?

Rád by si :
• Potešil našich hostí rozmanitou kulinárskou ponukou à la carte, menu, bufetových raňajok, pri príprave menu, coffee breakov, bufetov či prípravou konferenčného menu
• Používal našu širokú ponuku produktov a jedál, aby si v rámci daných možností ukázal svoj talent na varenie
• sa podieľal na kontrole kvality a implementácii kuchynských štandardov a hygienickyých pokynov

Odlišuješ sa od ostatných:
• svojou vášňou k práci v hoteliérskom priemysle, ako aj svojimi pracovnými skúsenosťami ako kuchár
• si kreatívny a máš cit ku kulinárskym trendom s možnosťou použitia širokého sortimentu
• svojou vášňou k vareniu a túžbou „hýčkať” našich hostí
• svojou motiváciou, tímovou spoluprácou a svojou ochotou zdieľať svoj talent

Potom si pre nás ten správny človek

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1150 brutto + príplatky za soboty, nedele, sviatky + bonusy na mesačnej báze

• Priestor na to aby si sa mohol podeliť o svoj talent a ukázať svoju iniciatívu a realizovať sa
• Rôzne školenia a z Vienna Housu pre váš rozvoj a kariéru
• Strava, pitie, parkovania počas dňa samozrejme zadarmo
• Možnosť využitia prania a žehlenia pracovného oblečenia
• Možnosť využitia prenocovania počas pracovnej zmeny
• Ak ste milovníkom cestovania určite oceníte zľavy pre zamestnancov v našich hoteloch
• Oceňovanie zamestnanca mesiaca 50 eurovou poukážkou do nákupného centra
• Deň voľna navyše v mesiaci tvojich narodenín
• možnosť 13. platu

Informácie o výberovom konaní

Zmenový kuchár:
pracovná doba:
-od 10:00 - do 22:00 krátky /dlhý týždeň (12 hodín)
-podľa dohody/ skrátený
-možnosť pracovať len počas víkendov ako raňajkový kuchár

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš profesný životopis na [email protected]
Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme odpovedať iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Vienna House, je pokračovateľom tradície Vienna International Hotel Management založenej v roku 1989. Hotely rodiny Vienna House môžete nájsť v 8 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Francúzsko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Slovensko.

Galvaniho, 28
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Natália Kondášová
Tel.: +421232299512
E-mail: poslať životopis
ID: 3351523   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1150 brutto + príplatky za soboty, nedele, sviatky + bonusy na mesačnej báze