875 - 1 125 EUR

Odborný predajca športovej výživy

VH ŠPORT s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 18, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechceš byť už len obyčajným predavačom? My ti ponúkame viac, miesto odborného predavača. Naučíme ťa všetko, čo potrebuješ vedieť o výživových doplnkoch. Potrebuješ len chuť pracovať a rozvíjať sa, pozitívne myslenie a prístup, vedieť komunikovať s ľudmi.
tvoje úlohy budú:
-odborné poradenstvo v oblasti výživových doplnkov
-predaj športovej a zdravej výživy
-práca s registračnou pokladňou
-objednávanie,dopĺňanie a kontrola tovaru
-udržiavanie čistoty a poriadku v predajni.

Pracovná cyklus: dlhý - krátky týždeň ( pondelok, streda, piatok, sobota nedeľa - streda, štvrtok. (Predajná doba 10,00 - 21,00, v sobotu,nedeľu 9,00 - 21.00)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

625 € brutto+ provízie z predaja od 250 € do 500€

zamestnanecká zľava na tovar.
stravné lístky 3,70€
priateľský a pohodový tím
zaučenie v obore, odborné školenia

Životopis posielaj na [email protected], alebo osobne prinest do predajne Športovej výživy na Krížnu 34 v Bratislave.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Komunikatívnosť so zákazníkmi, základné vedomosti z oblasti doplnkov športovej výživy, záujem o životný štýl orientovaný na šport a fitness

Spoločnosť je zameraná na maloobchodný a veľkoobchodný predaj doplnkovej výživy športovcov a fitness doplnkov v Bratislave

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hanulova 19
84102 Bratislava

Kontakt

ID: 2897487   Dátum zverejnenia: 13.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   625 € brutto+ provízie z predaja od 250 € do 500€