HR Business Partner

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Karpatská 8, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore a je závislá od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,

hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý sa chce stať súčasťou nášho tímu ako HR Business Partner.

Ako jedna z najväčších poradenských firiem na slovenskom trhu hľadáme do nášho tímu skúseného HR Business Partnera, ktorého baví rozvoj a inovácie v oblasti HR.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- zabezpečovanie podpory a poradenstva pre manažérov a zamestnancov v oblasti ľudských zdrojov,

- implementácia HR stratégií a politík, ktoré prispievajú k rastu a rozvoju spoločnosti,

- podieľanie sa na budovaní firemnej kultúry, hodnôt, misie a vízie, implementácii zmeny

- spolupodieľanie sa s manažérmi na adaptačnom/onboarding procese nových zamestnancov

- starostlivosť o spokojnosť zamestnancov, podpora budovania angažovanosti

- nábor a výber zamestnancov na všetky typy pozícií– inzercia, triedenie CV, spracovanie celého náborového procesu, zorganizovanie nástupu zamestnancov

- spravovanie benefitného systému spoločnosti

- aktívna účasť na vybraných HR projektoch, prípadne vedenie celého HR projektu

- organizovanie a vyhodnotenie kariérnych dní pre študentov, spolupráca s Obchodnými Akadémiami a Univerzitami

- spolupráca v oblasti vzdelávania a rozvoja i v oblasti odmeňovania zamestnancov

- spoluorganizovanie firemných eventov, CSR aktivít

- aktívne prispievanie ku kvalitnej internej a externej komunikácii

- podieľanie sa na budovaní employer brandingu

-  sledovanie HR Trendov na pracovnom trhu a prinášanie inovácií do firmy

Pracovná doba na tejto pozícii je flexibilná a závisí od potrieb spoločnosti. Súčasťou je cestovanie medzi našimi pobočkami.

Ak si ambiciózny, zodpovedný a máš chuť pracovať v dynamickom prostredí, tak nám pošli svoj životopis a pripoj motivačný list, prečo by si mal byť vybraný práve ty. Tešíme sa na teba!

- Tvoj odborný a kariérny rast má pre nás veľký význam, a preto ti ponúkame priestor pre rozvoj a zlepšovanie sa.

- V našej firme budeš mať množstvo príležitostí pre získavanie nových skúseností a informácií, ktoré ti pomôžu v tvorbe tvojej kariéry.

- Veríme v tvoju sebarealizáciu a preto ti ponúkame veľký priestor pre tvorbu nových nápadov a riešení, ktoré prispejú k rozvoju celého tímu.

- Podporujeme vzdelávanie a preto sme pre teba pripravili systém interných aj externých vzdelávacích programov, ktoré ti pomôžu v tvojom odbornom raste.

- Odmeňovací systém s ročným bonusom a každoročným prehodnocovaním platu ti dáva priestor pre zaslúženú odmenu za tvrdo odvedenú prácu.

- V rámci našich benefitov ti ponúkame aj Multisport kartu, starostlivosť o zdravie vrátane pravidelných ovocných dní, flexibilnú pracovnú dobu a možnosť home office, dva dni sick days a možnosť jazykového vzdelávania.

Okrem toho ti poskytneme aj ďalšie benefity, ktoré ti pomôžu zlepšiť si kvalitu života a získať väčšiu spokojnosť z práce.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment,. Ľudské Zdroje, Psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR špecialista, HRBP - minimálne 2 roky, Základná znalosť Zákonníka Práce je podmienkou.

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť

- Komunikácia s rôznymi úrovňami zamestnancov

- Tímový hráč

- Silná orientácia na zákazníka

- Kompatibilita s firemnými hodnotami

- Pokora

- Chuť prinášať inovácie

Vzdelanie: VŠ vzdelanie súvisiace s oblasťou ľudských zdrojov

Hard skills: Skúsenosti v oblasti HR, znalosť zákonných predpisov

Soft skills: Empatia, kreativita, pozitívny prístup, vynikajúce organizačné schopnosti

Ty si ten, koho hľadáme! Máš skúsenosti v oblasti HR a chceš sa zapojiť do tímu, ktorý stojí na základných hodnotách spolupráce, dôvery, spoľahlivosti, férovosti a pokory? Tak práve teba hľadáme! Ak máš chuť prinášať inovácie a pracovať v tíme, kde komunikácia a samostatnosť sú na prvom mieste, neváhaj a pošli nám svoj životopis.

VGD SLOVAKIA je jednou z popredných spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, audítorských služieb a tiež aj v oblasti transakčného, HR a Digital poradenstva. Na trhu pôsobíme viac ako 21 rokov a v našej širokej medzinárodnej sieti pracuje viac ako 150 expertov. Na Slovensku máme tri pobočky - v Bratislave, v Piešťanoch a v Banskej Bystrici. Všetky navzájom spolupracujú a spájajú svoje silné stránky. Tri kancelárie, jeden tím.
#Let´s talk about you.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Čičmancová
E-mail: poslať životopis
ID: 4794557  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac