Asistent auditora / Piešťany

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Krajinská, Piešťany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
možný nástup ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacVýška mzdy je predmetom dohody na výberovom konani a závisí od skúseností a seniority kandidáta/kandidátky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výkon auditu v súlade s medzinárodnými audítorskými štandardmi (ISA)
  • účasť na predbežných a finálnych auditoch v národných a nadnárodných spoločnostiach zostavujúcich účtovnú závierku v súlade so slovenskými účtovnými postupmi, IFRS, prípadne podľa iných skupinových pravidiel
  • spoluúčasť na inováciách v rámci danej oblasti
  • finančné analýzy podľa požiadaviek klienta

My vám ponúkame:
• možnosť kariérneho rastu, ktorý máte vo svojich rukách,
• partnerský prístup a otvorenú komunikáciu,
• adaptačný program a zaškolenie po nástupe prispôsobený pre juniorské pozície,
• priestor pre zdieľanie a podporu v rámci komunity juniorov,
• flexibilnú pracovnú dobu - možnosť prispôsobiť si pracovný čas individuálne,
• systém interného a externého vzdelávania prostredníctvom odborných seminárov a školení
• Mentoring
• jazykové vzdelávanie,
• podporu členstva v profesijných organizáciách,
• podporu športových aktivít a zdravia - MultiSport karta, masáže na pracovisku, Týždeň zdravia
• Sick Days
• celofiremné podujatia a teambuildingy oddelení,
• zvýhodnené produkty spoločnosti VGD Slovakia.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomia, Audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Audit

Počet rokov praxe

2

  • min. 2 ročná prax v audite, resp. iná adekvátna ekonomická prax
  • - Orientácia na výsledky = schopnosť a záujem pracovať na cieľoch a dosahovať výsledky
  • Orientácia na zákazníka = schopnosť prejaviť záujem o potreby zákazníka
  • Tímový hráč = schopnosť spolupracovať v tíme na dosahovaní tímových výsledkov aj v náročných situáciách
  • Chuť učiť sa a zlepšovať sa = schopnosť pracovať na svojom rozvoji, pozitívne prijímať zmeny a reagovať na ne

VGD SLOVAKIA je jednou z popredných spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, audítorských služieb a tiež aj v oblasti transakčného, HR a Digital poradenstva. Na trhu pôsobíme viac ako 21 rokov a v našej širokej medzinárodnej sieti pracuje viac ako 150 expertov. Na Slovensku máme tri pobočky - v Bratislave, v Piešťanoch a v Banskej Bystrici. Všetky navzájom spolupracujú a spájajú svoje silné stránky. Tri kancelárie, jeden tím.
#Let´s talk about you.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Čičmancová
E-mail: poslať životopis
ID: 4590471  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac