Konzultant ERP systému

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Karpatská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím odborníkov v oblasti ERP systémov a hľadáme šikovného konzultanta, ktorý sa chce pripojiť k nášmu tímu. Ak máš skúsenosti s prácou konzultanta, záujem o IT, povedomie o financiách a účtovníctve a chuť pracovať na sebe, hľadáme práve teba!

Čo ťa čaká ako Konzultanta ERP systému:

• Spolupráca na implementácii a správe ERP systémov, ako je Helios Orange.
• Analyzovanie a identifikovanie potrieb užívateľov v rámci implementačných projektov a navrhovanie efektívny riešení.
• Sledovanie pripravovaných zmien v ERP systéme a v legislatíve a vyhodnotiť ich dopady na užívateľov.
• Školenie používateľov a tvorba používateľských manuálov a dokumentácie pre jednotlivé systémy.
• Poskytovanie podpory a konzultácií užívateľom v rôznych moduloch ERP systému.
• Zvládneš robiť základné úpravy programu, meniť jeho nastavenia alebo upravovať tlačové výstupy.

My vám ponúkame:
• priestor pre odborný a kariérny rast;
• veľa príležitostí pre získanie nových informácií a skúseností;
• možnosť sebarealizácie – veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení;
• podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov;
• odmeňovací systém, vrátane ročného bonusu a každoročného prehodnocovania platu;
• systém benefitov, vrátane Referral bonus program (finančná odmena za odporúčanie nových kolegov) a obchodného bonusu;
• Multisport karta; aktivity na podporu zdravia
• flexibilná pracovná doba a možnosť home office;
• dva dni sick days navyše,
• možnosť jazykového vzdelávania;
• podpora v rámci členstva komôr a vzdelávania.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a rozhodli sa reagovať na našu ponuku. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať nami vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IT skúsenosti - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT oblasť - konzulting, digitalizácia procesov

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal mať ako ideálny kandidát:

• Skúsenosť s prácou konzultanta pre ERP systémy, ideálne systém Helios Orange.
• Analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy s dôrazom na detail.
• Znalosť jazyka SQL a základná orientácia v databázových systémoch je výhodou.
• Komunikačné zručnosti a záujem o informačné technológie.
• Proaktívny prístup, zodpovednosť a schopnosť riešiť problémy v krátkom čase.
• Prehľad v oblasti IT a informačných systémov.

Ponúkame ti možnosť pracovať na zaujímavých a rôznorodých projektoch, kde môžeš naplno uplatniť svoju kreativitu a odbornosť. Ak hľadáš prácu, kde môžeš mať reálny dopad na fungovanie spoločnosti a podporovať kolegov v poskytovaní kvalitný služieb klientom, pošli nám svoj životopis.

VGD SLOVAKIA je jednou z popredných spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, audítorských služieb a tiež aj v oblasti transakčného, HR a Digital poradenstva. Na trhu pôsobíme viac ako 21 rokov a v našej širokej medzinárodnej sieti pracuje viac ako 150 expertov. Na Slovensku máme tri pobočky - v Bratislave, v Piešťanoch a v Banskej Bystrici. Všetky navzájom spolupracujú a spájajú svoje silné stránky. Tri kancelárie, jeden tím.
#Let´s talk about you.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Čičmancová
E-mail: poslať životopis
ID: 4564102  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac