Junior ERP Konzultant

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Karpatská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš sa podieľať na implementácii riešení pre klientov:
  • implementácie sa budú týkať na Slovensku široko používaného ERP systému Helios Orange
  • budeš školiť používateľov a vytvárať používateľské manuály a dokumentáciu
  • budeš podporou pre veľký interný team kolegov, používateľov tohto ERP
  • Tvojou úlohou bude sledovať pripravované zmeny v informačnom systéme a ich dopady
  • navrhneš nové riešenia možnosti efektívneho využívania informačného systému
  • naučíš sa robiť základné úpravy programu, meniť jeho nastavenia alebo upravovať tlačové výstupy

My vám ponúkame:
• možnosť kariérneho rastu, ktorý máte vo svojich rukách,
• partnerský prístup a otvorenú komunikáciu,
• adaptačný program a zaškolenie po nástupe prispôsobený pre konkrétne pozície,
• flexibilnú pracovnú dobu - možnosť prispôsobiť si pracovný čas individuálne,
• systém interného a externého vzdelávania prostredníctvom odborných seminárov a školení,
• jazykové vzdelávanie,
• podporu členstva v profesijných organizáciách,
• podporu športových aktivít a zdravia - MultiSport karta, masáže na pracovisku,
• celofiremné podujatia a teambuildingy oddelení,
• zvýhodnené produkty spoločnosti VGD Slovakia.

Dovoľujeme si Vás informovať, že kontaktovať budeme iba kondidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
SQL - Základy
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT oblasť - konzulting, digitalizácia procesov

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosti v oblasti ekonomiky, znalosť účtovníctva
  • skúsenosti s ERP systémami, ich implementáciou a
  • minimalne zaklady MS SQL alebo inych relacnych databaz
  • analytické, racionálne a efektívne myslenie
  • dobré komunikačné zručnosti
  • dôslednosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • práca s Excelom na pokročilej úrovni
  • možnosť uplatnenia v oblasti databázového programovania

VGD SLOVAKIA je jednou z popredných spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, audítorských služieb a tiež aj v oblasti transakčného, HR a Digital poradenstva. Na trhu pôsobíme viac ako 21 rokov a v našej širokej medzinárodnej sieti pracuje viac ako 150 expertov. Na Slovensku máme tri pobočky - v Bratislave, v Piešťanoch a v Banskej Bystrici. Všetky navzájom spolupracujú a spájajú svoje silné stránky. Tri kancelárie, jeden tím.
#Let´s talk about you.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Čičmancová
E-mail: poslať životopis
ID: 4520194  Dátum zverejnenia: 14.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac