Mzdový účtovník/mzdová účtovníčka (Bratislava)

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Moskovská, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od od skúseností, seniority kandidáta, jazykových znalostí a znalosti softvéru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • realizovať kompletné spracovanie mzdovej agendy pre klientov spoločnosti,
  • spracovávať výkazy a hlásenia pre poisťovne,
  • tvoriť prehľady a ročné hlásenia o dani z príjmov,
  • prihlasovať, odhlasovať zamestnancov z/do poisťovní,
  • viesť personálne zložky zamestnancov,
  • aktualizovať zmeny údajov zamestnancov v mzdovom systéme,
  • tvoriť výstupné reporty podľa zadania, vypracovávať štatistické výkazy,
  • komunikácia s nemecky alebo anglicky hovoriacimi klientami v bežnom rozsahu,
  • poskytovať poradenstvo klientom podľa požiadavky (v rozsahu vedomostí zamestnanca)

  • možnosť byť súčasťou tímu odborníkov,
  • priestor pre odborný a kariérny rast,
  • veľa príležitostí pre získavanie nových informácií a skúseností,
  • možnosť sebarealizácie - veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení,
  • podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov,
  • odmeňovací systém a rozsiahly systém benefitov,
  • flexibilná pracovná doba,
  • v prípade jazykového vybavenia zamestnanca možnosť znalosť cudzieho jazyka aktívne využívať,
  • ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť.

V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade záujmu prostredníctvom životopisu zaslaného priamo mailom, si Vás dovoľujeme požiadať o priloženie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Len v takomto prípade môžeme Vašu reakciu akceptovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • hľadáme skúseného mzdového účtovníka/mzdovú účtovníčku,
  • hľadáme tímového hráča,
  • znalosť Zákonníka práce a predpisov upravujúcich oblasť miezd podmienkou,
  • znalosť práce v SW Helios výhodou,
  • schopnosť samostatne pracovať,
  • ochota učiť sa nové veci,
  • komunikačné zručnosti na profesionálnej úrovni,
  • schopnosť komunikovať v bežnom rozsahu v v Aj alebo Nj (min. B2)
  • mzdové účtovníctvo - pokročilý
  • personalistika - pokročilý (prax aspoň 2 roky).

VGD SLOVAKIA je jednou z popredných spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, audítorských služieb a tiež aj v oblasti transakčného, HR a Digital poradenstva. Na trhu pôsobíme viac ako 21 rokov a v našej širokej medzinárodnej sieti pracuje viac ako 150 expertov. Na Slovensku máme tri pobočky - v Bratislave, v Piešťanoch a v Banskej Bystrici. Všetky navzájom spolupracujú a spájajú svoje silné stránky. Tri kancelárie, jeden tím.
#Let´s talk about you.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Čičmancová
E-mail: poslať životopis
ID: 4058408  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac