Daňový konzultant - senior

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Krajinská, Piešťany
Termín nástupu
01.03.2020
1 400 EUR/mesiacZákladná mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore a je závislá od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pripravovať daňové priznania pre fyzické a právnické osoby,
• pripravovať priznanie k DPH,
• pripravovať iné podania,
• komunikovať s daňovými úradmi vo veci správy daní,
• zastupovať klientov pri daňových kontrolách,
• pripravovať dokumentáciu k transferovému oceňovaniu,
• poskytovať daňové poradenstvo,
• spolupracovať s ostatnými kolegami z oddelenia a i naprieč oddeleniami.

• priestor pre odborný a kariérny rast,
• veľa príležitostí pre získanie nových informácií a skúseností,
• možnosť sebarealizácie – veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení,
• podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov,
• odmeňovací systém a rozsiahly systém benefitov,
• flexibilná pracovná doba,
• v prípade jazykového vybavenia zamestnanca možnosť toto aktívne využívať,
• ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť.

V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade záujmu prostredníctvom životopisu zaslaného priamo mailom, si Vás dovoľujeme požiadať o priloženie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Len v takomto prípade môžeme vašu reakciu akceptovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

3

• vynikajúca znalosť v oblasti daní - najmä v oblasti správy daní,
• prax v oblasti daňového poradenstva (3-4 roky) je podmienkou
• licencia daňového poradcu nie je podmienkou,
• znalosť podvojného účtovníctva,
• analytické schopnosti,
• samostatnosť,
• komunikatívnosť,
• tímový hráč,
• silná orientácia na zákazníka

VGD SLOVAKIA je jednou z popredných spoločností v oblasti daňového poradenstva, účtovníctva, mzdového účtovníctva, audítorských služieb a tiež aj v oblasti transakčného, HR a Digital poradenstva. Na trhu pôsobíme viac ako 21 rokov a v našej širokej medzinárodnej sieti pracuje viac ako 150 expertov. Na Slovensku máme tri pobočky - v Bratislave, v Piešťanoch a v Banskej Bystrici. Všetky navzájom spolupracujú a spájajú svoje silné stránky. Tri kancelárie, jeden tím.
#Let´s talk about you.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Čičmancová
E-mail: poslať životopis
ID: 3603328  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac